Raudondvario plente – dar vienas skaudus eismo įvykis – Kas vyksta Kaune

Raudondvario plente – dar vienas skaudus eismo įvykis

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Viena pagrindinių Vilijampolės gatvių ketvirtadienį tapo juoduoju vairuotojų tašku. Ankstyvą popietę čia susidūrė mokomasis „Ford“ su „Mercedes-Benz“, o po poros valandų tarnybos skubėjo į kitą avariją. Po šio susidūrimo medikų pagalbos prireikė ir vaikui.

Raudondvario plente, judant nuo miesto centro, sudaužytų transporto priemonių nuotraukomis kauniečiai socialiniuose tinkluose pasidalijo prieš 15 val.

„Kas vyksta Kaune“ su Kauno apskrities policija susisiekti nepavyko, tačiau matyti, kad „Ford“ įsirėžė į „Toyota“, pastarojo automobilio galinė dalis visiškai suniokota.

Vairuotojai juokavo, kad iš miniveno „Toyota“ per dvi sekundes pavirto hečbeku, taip pat pastebėjo greitį turėjus būti nemažą, tačiau avarijos liudininkai pasakojo visai nelinksmas žinias – apdaužytuose automobiliuose galėjo būti vaikų.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad į Raudondvario plentą medikai iškviesti 14.57 val. Nelaimės metu sužaloti trys žmonės, tarp jų – 5-erių metų amžiaus vaikas.

Nukentėjusieji išvežti į Kauno klinikas, daugiau duomenų apie jų patirtus sužeidimus pašnekovė pateikti negalėjo.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA