Gatvę Kauno centre užblokavo autobusas su vilkiku – Kas vyksta Kaune

Gatvę Kauno centre užblokavo autobusas su vilkiku

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Penktadienį apie vidurdienį du „sunkiasvoriai“ neišsiteko sankryžoje netoli Kauno pilies žiedo. Susidūrus autobusui su vilkiku, centrinėje Kauno dalyje nusidriekė didelė spūstis.

Kaip socialiniuose tinkluose dalijosi kauniečiai, pirma juosta link Kauno pilies važiavęs 47 maršruto autobusas Šv. Gertrūdos ir Šauklių gatvių sankryžoje trinktelėjo į antra juosta judėjusį vilkiką.

Avarijos vietoje užfiksuotose nuotraukose matyti, kad viešojo transporto priemonės priekis gerokai apgadintas, automobiliai užtvėrę abi eismo juostas, tad srauto pralaidumas čia sumažėjęs.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie šią nelaimę gautas 11.36 val. Pirminiais duomenimis, žmonės įvykio metu nenukentėjo, pareigūnai dar dirba eismo įvykio vietoje, apie vairuotojų blaivumą žinių kol kas nėra.

Kol aiškinamos avarijos aplinkybės, sankryžoje iš abiejų pusių ir gretutinėse gatvėse stoja automobiliai. Kauno pilies kryptimi rikiuojasi didelė pravažiuoti negalinčių troleibusų eilė, kamštis tįsta ir Jurbarko gatvėje, Karaliaus Mindaugo prospekte.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA