Kauno centrą užtvindžius vandeniui su kvapeliu, avarinė tarnyba nusiplovė rankas (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Kauno centrą užtvindžius vandeniui su kvapeliu, avarinė tarnyba nusiplovė rankas (papildyta)

J. Jankevičiaus „Facebook“ paskyros nuotr.

Pirmadienį popiet „Kas vyksta Kaune“ redakcija sulaukė skaitytojų pranešimų ir vaizdinės medžiagos, kur matoma kaip Laisvės alėja ir Žemaičių gatve po liūties teka rudos spalvos „upės“.

Skaitytojai ir žinomas žurnalistas Juras Jankevčiusapie savo socialinio tinklo paskyroje apie 17 val. pasidalino vaizdais iš purvinu vandeniu užtvindyto miesto centro. „Laisvės alėjoje plaukiantis įtartinas lietaus vanduo taip pat dvelkė kanalizacijos aromatu“, – skelbė žurnalistas.

Panaši situacija pastebėta ir Žemaičių gatvėje. Viena moteris pasakojo, kad gatve pastebėjo plaukiantį ne tik rudą vandenį, bet ir fekalijas. „Tik tas rudas vanduo yra ne vanduo, o išmatos“, – vaizdinę medžiagą pakomentavo skaitytoja.

Susisiekus su Kauno avarine tarnyba „Kas vyksta Kaune“ redakcija sulaukė atsakymo, kad tai tik molis ir jokios avarijos, kuri galėjo užtvindyti miestą fekalijomis nebuvo, dėl visko kalta liūtis.

Tai ne vieninteliai vakar dienos liūties padariniai. Daugiau skaitykite čia.

Papildyta 18.02 val.

Į sujudimą socialiniame tinkle sureagavusi Kauno savivaldybė komentavo, kad rudas vanduo centrines gatves užliejo dėl Žemaičių gatvės rekonstrukcijos – jos metu keičiama visa kanalizacijos sistema, kurioje ilgus metus buvo sujungtos lietaus ir buitinės nuotekos.

„Taip pat tvarkomas, sutvirtinamas šlaitas. Kai šiais metais darbai bus baigti, daugiau tokių dalykų nebus ne tik po keliolikos minučių, bet ir po kelių valandų ar dienų lietaus. Deja, bet kitaip sutvarkyti kalno, šlaito ir nuotekų sistemos nėra įmanoma“, – nurodė savivaldybė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.