Kauniečiai negali patikėti savo akimis: ar čia normalu? (papildyta)

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Neūkiškai atliekamų darbų leitmotyvas Kaune iš gatvių, rodos, keliasi į elektros tinklų sferą. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai šią savaitę nusistebėjo Dainavoje per vidury takelio „įkalta“ elektros skydine.

Elektros tinklų įrenginys tiesiai ant žmonių praėjimo išdygo šalia Pramonės prospekto „Maxima“ parduotuvės. Takelis iš čia pat esančio Draugystės gatvės kiemo per pievelę veda link prekybos centro, tačiau dabar taku naudotis netikėtai tapo daug sunkiau.

„Kas vyksta Kaune“ žiniomis, skydinė pastatyta šią savaitę, apie šviežiai atliktus darbus byloja išraustos žemės ir „Stop“ juosta aptvertas plotelis aplink skydinę. Visgi protu sunkiai suvokiamoje vietoje iškilęs nedidelis statinys jau spėjo užkliūti ne vienam kauniečiui.

Keistoje vietoje atsiradusią skydinę užfiksavo ne vienas žmogus / Skaitytojų nuotr.

„Kodėl?“, „Ar čia normalu?“, „Ta prasme… rimtai?“ – juokėsi skydinę užfiksavę gyventojai. Portalo žurnalistams paskambinus į šalimais stovinčiame Draugystės g. 9A name esančią „Camelia“ vaistinę, atsiliepusi moteris patikino, kad su bendrove elektros tinklų darbai niekaip nesusiję. Pašnekovė sakė mačiusi kaip skydinė įrenginėjama, tačiau teigė nežinanti, kas atsakingas už darbus.

„Kas vyksta Kaune“ dėl ne vietoje pastatytos skydinės susisiekė su „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) atstovais. Gavę ESO komentarą, papildysime.

Papildyta liepos 30 d.

„Lietuvos energijos“ atstovas Valentas Neviera portalui patvirtino, kad šią skydinę įrengė ESO privataus kliento, kuriam priklauso sklypas, užsakymu. Skydinė, pridūrė jis, pastatyta kliento nurodytoje vietoje, ties suformuoto sklypo riba, pagal su Kauno miesto savivaldybe suderintą projektą.

„Kiek bendrovei žinoma, tame sklype planuojamos statybos, tad tikėtina, kad teritorija greitai bus aptverta ir takelio toje vietoje nebeliks“, – situaciją komentavo V. Neviera

152 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pasaulinės turizmo dienos proga Birštono gidai susivienija ir kviečia pažinti rudeninį kurortą

Kaune pagerbtos penkios šeimos, gelbėjusios Lietuvos žydus nuo tragiškos lemties

Policijos darbas keičiamas iš esmės: į dalį iškvietimų nevyks, dirbs nuotoliniu būdu

Tiesioginė transliacija: „X erdvės“ pokalbis su Junior A

Kauno rajonas turi naują laivą: plukdys dviratininkus ir rengs pažintines keliones

Kaune daugėja prie nuotolinio mokymo pereinančių mokyklų

Patvirtintas pirmas koronaviruso atvejis tarp Kauno savivaldybės darbuotojų

Draudimas rinkti miško gėrybes privačiose teritorijose – neatšaukiamas

Gyventojams patyrusiems stresą dėl koronaviruso situacijos - nemokamos psichologinės konsultacijos

R. Karbauskis ramina aistras: skiepai nuo koronaviruso – rekomenduojami