Kaunietis užfiksavo agresijos protrūkį prie žinomo restorano: ir taip kiekvieną savaitgalį – Kas vyksta Kaune

Kaunietis užfiksavo agresijos protrūkį prie žinomo restorano: ir taip kiekvieną savaitgalį

Stopkadras

Gilią šeštadienio naktį, kaip įprasta, „Žemyn upe“ nemiegojo. Pernelyg įsiaudrinęs vyras šalia žinomo restorano-klubo į darbą paleido ne tik kumščius, bet ir kojas.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojo apie 2.40 val. nakties šeštadienį padarytame vaizdo įraše matyti, kaip agresyviai nusiteikęs vyras vožia kitam vyriškiui kumščiu.

Smūgį gavęs žmogus keliasi ir prisėda ant čia pat esančio suolo. Tuo metu kiti asmenys mėgina atvėsinti mušeiką, tačiau šis grįžta prie aukos ir spiria aplamdytam vyrui tiesiai į galvą.

„O, Dieve. Jie atseit sulaiko, bet nieko nedaro. (…) Opa! Iš kojos į galvą. Eik tu, kokie žiaurūs. O Jėzus! Kas jam darosi. O apsauga, kur apsauga?“ – netekę amo komentuoja konflikto liudininkais tapę kauniečiai (dėl smarkokos kalbos įrašo garso takelis neviešinamas – „Kas vyksta Kaune“).

Tokiu pačiu stiliumi agresorius mėgina pasiųsti nesipriešinantį žmogų į nokdauną, bet antrą kartą švystelėta koja tikslo nepasiekia. Netrukus lauke pasirodo būrelis moterų, kyla bruzdesys, o smūgių autorius toliau grėsmingai mindžikuoja prie greta.

„Ir taip kiekvieną savaitgalį… – tvirtino portalo skaitytojas, įrašą užbaigiantis kategoriškai. – Uždarykite šį klubą, nes jis kelia mieste neramumus.“

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtoju, šis nurodė, kad praėjusią naktį iškvietimų į „Žemyn upe“ negauta – reikia suprasti, susikibę vyrai teisinių pretenzijų viens kitam neturėjo.

Visgi pašnekovas neslėpė, kad vėlyvomis savaitgalio naktimis klubui užsidarinėjant čia neretai kyla muštynės. Gerai žinoma vieta įsismaginusiems lėbautojams tampa paskutine vakaro stotele, o pareigūnams dėl to būna darbo.

„Žemyn upe“ svetainėje pateikiamu miesto numeriu portalo žurnalistams susisiekus su restorano-klubo administratore, ji teigė, kad praėjusi naktis buvo rami, esą nieko neįvyko.

Klausimas apie restorane budinčią apsaugą administratorę gerokai nustebino. Pašnekovė nurodė, kad apskritai bendrovė naudojasi saugos tarnybos „Likurgas“ paslaugomis ir kilus kokiems nors incidentams kviečiama apsauga, kuri prireikus atvažiuoja.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.