Šeštadienio naktį – didelis policijos judesys prie Šančių – Kas vyksta Kaune

Šeštadienio naktį – didelis policijos judesys prie Šančių

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį kauniečiai užfiksavo pareigūnų sujudimą A. Juozapavičiaus prospekte. Pačioje Šančių pradžioje sustabdytas automobilis, panašu, kad policija krėtė juo važiavusius žmones.

Trys policijos ekipažai A. Juozapavičiaus prospektu judant link Žemųjų Šančių, ties geležinkelio tiltu, pastebėti apie 2 val. nakties. Gatvėje, kaip matyti iš nuotraukos sustabdytas penktos kartos „Volkswagen Golf“ automobilis.

Šis iš priekio ir galo buvo apsuptas ekipažų, išlaipinti automobiliu važiavę žmonės. Kauniečiai spėjo, kad pareigūnai krato kompaniją ieškodami narkotikų.

Kiek anksčiau žmonės pastebėjo policininkus lakstant Karaliaus Mindaugo prospektu, o prieš vidurnaktį – patruliuojant Vilijampolės mikrorajone.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“, tiesa, nurodė, kad apie 2 val. pareigūnai iškvietimų A. Juozapavičiaus prospekte neturėjo. Reikia manyti, kad automobilis sustabdytas gausių policijos patrulių pajėgų iniciatyva.

Šančiuose vienas įvykis užfiksuotas tik 3.46 val. Čia buvo sumuštas vyras, į incidento vietą važiavo du policijos ekipažai. Budintis pareigūnas negalėjo nurodyti, ar nukentėjusysis atsidūrė ligoninėje, taip pat neaišku, ar buvo sulaikyti įtariamieji.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA