Pravieniškėse kamerų kratos metu rasta neleistino „turto“

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pravieniškių pataisos namuose – atvirojoje kolonijoje yra sustiprintos prevencinės priemonės, siekiant užkardyti galimus neteisėtus nuteistųjų veiksmus, informuojama išplatintame pranešime.

Kaip pabrėžiama išplatintoje informacijoje, priemonių intensyvumas sukelia tik dalies nuteistųjų (teistų už nusikaltimus, turėjusius rezonansinį atgarsį visuomenėje) nepasitenkinimą.

Liepos 24 d. apie 22 val. pataisos namų Trečiajame sektoriuje suveikė mobiliojo ryšio detektavimo sistema. Pareigūnai sureagavo nedelsiant, tačiau į dvi kameras patekti negalėjo (kaip vėliau paaiškėjo, durų staktose buvo įkišta medinė stalo atplaiša).

„Pareigūnai, sulaukę pastiprinimo iš kitų pataisos namų sektorių, Kalėjimų departamento specialiosios prevencinės grupės bei Viešojo saugumo tarnybos, panaudoję specialiąsias priemones, pateko į kameras. Dalis nuteistųjų priešinosi pareigūnams, nevykdė teisėtų jų nurodymų. Nuteistuosius išvedus iš kamerų, buvo atliktos patalpų kratos ir nuteistųjų apžiūros“, – rašoma pranešime.

Kratų metu, kameroje, į kurią nuteistieji bandė neįleisti pareigūnų, grindyse įrengtoje slėptuvėje, buvo rastas mobiliojo ryšio telefonas. Iš viso, kamerose, kratų metu rasti 9 mobiliojo ryšio telefonai, 4 SIM kortelės, 1 pakelis, kaip įtariama, narkotinių medžiagų.

Pradėti du ikiteisminiai tyrimai – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, dėl pataisos įstaigos darbo dezorganizavimo.

Kaip rašė „Kas vyksta Kaune“ tai jau ne pirmas panašus išpuolis Pravieniškių pataisos namuose. Skaitykite čia.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Dėl karantino metu įvykusio Kauno gimtadienio užvirė diskusijos: ar miestas nepersistengė?

Ant Kaune esančių laiptų ir velnias koją nusisuktų: ar juos kas tvarko?

Naminukę gabenęs vairuotojas bandė papirkti pareigūnus

A. Verygos medaliai jau pagaminti: apdovanos 570 žmonių

Automobilių statymo kontrolieriams Kaune – naujos pareigos

Pernai į Nidą taip ir nepakilusi „Raketa“ gavo leidimą plaukti

Baisi avarija Sargėnuose: mirtinai sužalotas jaunas motociklo vairuotojas

Iš naujų koronaviruso atvejų vienas užfiksuotas Kauno gydymo įstaigoje

Karantinas Lietuvoje gali baigtis tik liepą

Fiksuoja skaitytojas: Nemune rastas artefaktas, gal kažkas ieško?