Pravieniškėse kamerų kratos metu rasta neleistino „turto“

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pravieniškių pataisos namuose – atvirojoje kolonijoje yra sustiprintos prevencinės priemonės, siekiant užkardyti galimus neteisėtus nuteistųjų veiksmus, informuojama išplatintame pranešime.

Kaip pabrėžiama išplatintoje informacijoje, priemonių intensyvumas sukelia tik dalies nuteistųjų (teistų už nusikaltimus, turėjusius rezonansinį atgarsį visuomenėje) nepasitenkinimą.

Liepos 24 d. apie 22 val. pataisos namų Trečiajame sektoriuje suveikė mobiliojo ryšio detektavimo sistema. Pareigūnai sureagavo nedelsiant, tačiau į dvi kameras patekti negalėjo (kaip vėliau paaiškėjo, durų staktose buvo įkišta medinė stalo atplaiša).

„Pareigūnai, sulaukę pastiprinimo iš kitų pataisos namų sektorių, Kalėjimų departamento specialiosios prevencinės grupės bei Viešojo saugumo tarnybos, panaudoję specialiąsias priemones, pateko į kameras. Dalis nuteistųjų priešinosi pareigūnams, nevykdė teisėtų jų nurodymų. Nuteistuosius išvedus iš kamerų, buvo atliktos patalpų kratos ir nuteistųjų apžiūros“, – rašoma pranešime.

Kratų metu, kameroje, į kurią nuteistieji bandė neįleisti pareigūnų, grindyse įrengtoje slėptuvėje, buvo rastas mobiliojo ryšio telefonas. Iš viso, kamerose, kratų metu rasti 9 mobiliojo ryšio telefonai, 4 SIM kortelės, 1 pakelis, kaip įtariama, narkotinių medžiagų.

Pradėti du ikiteisminiai tyrimai – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, dėl pataisos įstaigos darbo dezorganizavimo.

Kaip rašė „Kas vyksta Kaune“ tai jau ne pirmas panašus išpuolis Pravieniškių pataisos namuose. Skaitykite čia.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

V. Matijošaitis Kauno „Žalgirio“ sirgalių iš arenos išvaryti neplanuoja

Kaune prasideda dizaino įvykis: pristatys, kaip atrodys miestai po 30 metų

Į duobę po pertraukos smigęs „Žalgiris“ patyrė pirmą Eurolygos pralaimėjimą

VMI laukia kauniečių mokesčių: priskaičiuota 5,4 mln. eurų

„Swedbank“ siūlo prie banko jungtis naudojant piršto antspaudą ar veido atpažinimą

Augant koronaviruso sergančiųjų skaičiui gali mažėti medikų teikiamų paslaugų

A. Monkevičius: koronaviruso plitimas mokymo įstaigose kelia nerimą

Svarbi žinia Kauno rajonui: dalis gyventojų liks be vandens

Nenorintiems registruotis baruose – baudos iki 1500 eurų

A. Veryga nepatenkintas „Žalgirio“ rungtynėmis: nusipirkus bilietą galima ir neiti