Nemune apvirto baidare plaukę žmonės - Kas vyksta Kaune

Nemune apvirto baidare plaukę žmonės

Stopkadras

Aktyvi pramoga kauniečiams sekmadienio vakarą baigėsi ne taip, kaip planuota. Nemune apvirtus baidarei, ugniagesiai aktyviai vykdo žmonių paiešką.

Sekmadienį, apie 21 val., „Kas vyksta Kaune“ pasiekė žinia apie nelaimę Nemune, ties Panemunės šilu. Skaitytojas užfiksavo čia dirbančius gelbėtojus, lūkuriavo ir greitosios medicinos pagalbos ekipažas. Incidento liudininkas sakė, kad upėje apvirto baidare plaukę žmonės.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas portalo žurnalistams nurodė, kad dvi gelbėtojų valtys šiuo metu Nemune atlieka pakrantės žvalgybą.

Vieną baidarę ugniagesiai surado, apžiūrėjo, tačiau žmonių joje nebuvo. Aplinkiniai pasakoja matę kelis asmenis šlapiais drabužiais su gelbėjimo liemenėmis. Du iš jų esą perėjo per tiltą ir nuvažiavo taksi.

Kalbų, anot pašnekovo, yra visokių. Greičiausiai, nelaimėliai išlipo, tačiau gelbėtojai tęsia paieškas. Vieni gelbėtojai plaukia upe aukštyn iki Trijų mergelių tilto, kiti žvalgosi judėdami žemyn link Panemunės tilto.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA