Įtariamas Romainių žudikas atvežtas į teismą, vyrui bus paskirta kardomoji priemonė (papildyta)

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienį Kauno apylinkės teisme bus paskirta kardomoji priemonė nužudymu šią savaitę Romainiuose įtariamam vyrui. 1984 metų gimimo įtariamasis sulaikytas penktadienį. Prokuroras Virginijus Sokolovas siūlo suimti vyrą maksimaliam 3 mėnesių laikotarpiui.

Taip pat prokuroras atskleidė, kad įtariamasis iki šio įvykio jau buvo teistas mažiausiai 10 kartų. Policija vyrą sulaikė namuose.

Vyras įtariamas liepos 17 d., apie 23 val., Kaune, Romainių g., peiliu sužalojus vyrą (gim. 1990 m.), kuris dėl durtinių žaizdų krūtinėje ir kojoje mirė vietoje.

Taip pat rastas ir ieškotas automobilis „VW Golf“, kuriuo galimai iš įvykio vietos pasišalino įtariamasis.

Nužudymo vietoje Romainiuose - kraujo klanas, policija šukuoja apylinkes 15 nuotr.

DELFI primena, kad liepos 18 dieną nužudytojo sesuo socialiniuose tinkluose kreipėsi į žmones prašydama pagalbos: „Šiąnakt buvo mirtinai nudurtas mano brolis. Prašau jūsų pagalbos surandant įtariamąjį! 22.56 val. Romainiuose esančios „Aibės“ parduotuvės stovėjimo aikštelėje įvyko konfliktas ir jo metu padūrė mano brolį į šoną. Įtariamasis sėdo į automobilį (tamsus, pasak liudininkų, greičiausiai 5-os klasės „VW Golf“).

Parduotuvės kameros neužfiksavo automobilio numerių, todėl labai prašau jūsų pagalbos! Jeigu buvote šalia arba tuo metu važiavote Romainiuose ar aplink juos ir matėte tokį automobilį, bet kokia informacija būtų labai naudinga! Niekas neprikels to žmogaus, kuris buvo visų be galo mylimas. Skausmo nesumažins niekas, bet už jį turi būti atlyginta“.

Papildyta 12.51 val.

BNS skelbia, jog Kauno apylinkės teismas sekmadienį leido trims mėnesiams suimti nužudymu Romainiuose įtariamą 1984 metais gimusį A. N.

„Šis asmuo yra įtariamas labai sunkaus nusikaltimo padarymu, jam gresia nuo 7 iki 15 metų laisvės atėmimo bausmė. Jis duoda parodymus ir neneigia įvykio aplinkybių“, – žurnalistams po posėdžio sakė teisėja Laima Šeputienė.

Griežčiausios kardomosios priemonės prašė prokurorai. Maksimalus suėmimas skirtas, nes manoma, kad įtariamasis gali bėgti ir slėptis, taip pat ir naikinti įrodymus, nes šiuo metu dar nėra rastas nusikaltimo įrankis.

„Yra pagrindo manyti, kad įtariamasis būdamas laisvėje gali bėgti ir bandyti slėptis nuo tyrimo, taip pat gali trukdyti ikiteisminiam tyrimui ir daryti naujas nusikalstamas veikas“, – teigė teisėja.

Pasak teisėjos, įtariamasis Lietuvoje yra teistas dešimt kartų, taip pat teistas ir Danijoje bei Olandijoje. „Jis teistas ne kartą ir vykdavo daryti nusikalstamas veikas į užsienio valstybes, neturi nei šeimos, nei pastovios darbo vietos, nesiregistruoja Užimtumo tarnyboje“, – sakė L. Šeputienė.

Pasak teisėjos L. Šeputienės, įtariamasis įvykio metu patyrė traumą – į teismo salę sekmadienį jis atvestas bintu aprištais pečiais. „Kiek žinau, ta trauma patirta būtent įvykio metu. Detalizuoti negaliu“, – teigė teisėja.

„Jis neneigia to padaręs, tik savo naudai traktuoja motyvus Iš esmės jis nėra labai savimi patenkintas“, – žurnalistams po teismo posėdžio sakė prokuroras Virginijus Sokolovas.

300 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Prie avaringos Kauno sankryžos partrenktas dviratininkas

„Kauniečio testas“: nuo patyčių iki melagysčių

Sunku patikėti: į kaunietės automobilį magistralėje parskriejo elektrinis įrankis

Šilainiškiai būrėsi į atnaujinto parko atidarymą

Situaciją Kaune ėmėsi spręsti nacionaliniu mastu: A. Kupčinskas siūlo keisti įstatymą

Paskutinį mėnesio sekmadienį - priminimas kauniečiams

Garsus mokslininkas pamokė, kaip atsikirsti Lietuvos vakcinų priešininkams

Kauniečiai išskyrė 10 priežasčių, kodėl Kaunas – geriausias Lietuvoje

Kaune sekmadienį atidaromas atnaujintas Santarvės parkas

„Laisvės pikniko“ diskusija: ar Kauno meras vykdo duotus pažadus?