Romainiuose nužudytas vyras palydėtas į paskutinę kelionę

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienio popietę vyko žiauriai liepos 17 d. Romainiuose nužudytojo laidotuvės. Amžino poilsio vyras atgulė Kauno Kleboniškio kapinėse.

Per pietus mirusiojo palaikai buvo išnešti iš Kauno S. Žukausko gatvėje esančių laidojimo namų. Kaip rašoma „15.min“ portale „Vyrą su baltomis gėlėmis į paskutinę kelionę išlydėjo gausybė artimųjų ir draugų. Žmonių prašė atsinešti velionio nuotraukų, kurios gedulingų pietų metu padėtų prisiminti gražiausias vyro gyvenimo akimirkas. Urną su palaikais procesijos pradžioje nešė velionio sesuo G.Gineikaitė, ji dėvėjo baltos spalvos suknelę. Už jos nugaros nusidriekė artimiausių draugų ir šeimos narių eilė.“

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad 29-erių metų vyras sužalojimus patyrė šalia parduotuvės „Aibė“, Romainių g. 36. Įvykio vietoje dirbo gausios greitosios medicinos pagalbos ir policijos pajėgos. Atvykusi greitoji medicininė pagalba sužalotajam padėti nebegalėjo. Vyras dėl durtinių žaizdų krūtinėje ir kojoje mirė vietoje.

Po įyvkio vyro sesuo socialiniame tinkle paprašė žmonių pagalbos, nes įtariamasis iš įvykio vietos pasišalino. „Labai reikia Jūsų pagalbos! Šiąnakt buvo mirtinai nudurtas mano brolis. Prašau jūsų pagalbos surandant įtariamąjį! 22:56 Romainiuose, „Aibės“ parduotuvės stovėjimo aikštelėje, įvyko konfliktas ir jo metu nudūrė mano brolį į šoną. Įtariamasis sėdo į automobilį (tamsus, pagal liudininkus greičiausiai 5-os klasės „VW Golf“).“, – rašė mergina.

Įtariamasis, kaip pranešė Kauno policija, buvo sulaikytas penktadienio pavakarę.

26 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

B kategoriją turintiems vairuotojams siūloma be vargo gauti motociklo „teises“

Jonavos gatvėje greitoji rūpinosi narkotines medžiagas vartojusiu asmeniu

Kauno parke - vaizdas kaip po karo

Kauniečiai nusivylę: kas nutiko „Bolt“ paspirtukams?

Kauniečių mėgstamame gamtos kampelyje - nemokamas koncertas

Kaune vyko draugiškas policijos reidas: apdovanojo pavyzdingiausius

Kauno klinikose - unikalios Lietuvoje operacijos

Aiškėja galutinis Laisvės alėjos rekonstrukcijos terminas: dar teks pakentėti

N. Venckienės sūnus – apie mamą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis

Prie Trijų mergelių tilto sugužėjo policija ir kariuomenė