Tarptautinės aludarių dienos proga – skambi dovana Kaunui ir miesto svečiams – Kas vyksta Kaune

Tarptautinės aludarių dienos proga – skambi dovana Kaunui ir miesto svečiams

Organizatorių nuotr.

Teatralizuota eisena Kauno senamiesčiu, ekskursijos po seniausią Lietuvoje nepertraukiamai veikiantį bravorą, gėrimų degustacijos ir šventinis koncertas, kuriame publiką sveikins Egidijus Sipavičius su grupe bei „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Tokią dovaną kauniečiams ir miesto svečiams šį ketvirtadienį įteiks alaus darykla „Volfas Engelman“.

Jau tampa gražia tradicija liepos 18-ąją visame pasaulyje minimą Tarptautinę aludarių dieną su trenksmu minėti ir Kaune.

„Tai mūsų dovana bei padėka Kaunui ir kauniečiams už ištikimybę. Esame mėgstami, mylimi, todėl jaučiame atsakomybę prieš savo auditoriją ir norime žmonėms atsakyti tuo pačiu. Taigi jau tradiciškai profesinę dieną švenčiame drauge su visais, kurie neabejingi „Volfas Engelman“ vardui. Tikime, kad antrus metus organizuojamas renginys ilgainiui išaugs iki tikro didelio aludarystės festivalio“, – sakė AB „Volfas Engelman“ marketingo vadovas Mantas Matukaitis.

Pernai į pirmąkart surengtą nemokamą šventę „Volfas Engelman“ sukvietė per pustrečio tūkstančio kauniečių, šėlusių koncerte su grupėmis „Sabor Latino“ ir „Biplan“. Apie du šimtai žmonių apsilankė ekskursijose po alaus bravorą, kuris jau 166 metus tęsia veiklą Kaune.

Aludarių diena / Organizatorių nuotr.

Šiemet renginys taip pat bus nemokamas, tad laukiama dar gausesnio publikos antplūdžio. Jau nuo 13 val. šventinę nuotaiką mieste skleis teatralizuota Tarptautinės aludarių dienos procesija. Šaukliai kvies į šventę, kuri 16 val. prasidės „Volfas Engelman“ bravoro prieigose, Kaunakiemio gatvėje.

Čia mušamųjų instrumentų ansamblis „Ritmas kitaip“ demonstruos savo drąsą grodami dideliame aukštyje ir priversdami suskambėti net didžiulius bravoro bokštus. Aludariai išmuš specialiai šiai progai sukurto gėrimo statinės kamštį.

„Siekiame, kad ši šventė sujungtų Senamiestį su Naujamiesčiu ir taptų naują tradiciją kuriančiu kultūriniu reiškiniu mūsų augančiame mieste. Kviesime svečius skaityti „laiškus“ iš viso pasaulio“, – šypteli renginio organizatoriai.

Programoje numatytos ekskursijos ir degustacijos, renginio vedėjas Mindaugas Stasiulis pristatys specialų aukcioną, o šventės šeimininkai pristatys įspūdingą dailininkų sukurtą gatvės grafikos meno kūrinį.

Egidijus Sipavičius su grupe atvers „Alutekos“ duris ir užkurs kokteilių barą. Vėliau estafetę scenoje perims „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir galiausiai šventės kulminaciją liepsnų viražais numargins „Ugnies valdovai“.

Tarptautinė aludarių diena visame pasaulyje tradiciškai švenčiama liepos 18 dieną, minint šventojo Arnoldo vardadienį. Ši istorinė asmenybė laikoma aludarių globėju. Dar 612 metais į vyskupus įšventintas Austrijos kunigas puoselėjo savo gimtojo krašto alaus tradicijas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.