„Wake Up Kaunas“ vandens parke – pramogauti ne tik su draugais – Kas vyksta Kaune

„Wake Up Kaunas“ vandens parke – pramogauti ne tik su draugais

„Wake Up Kaunas“ nuotr.

Antrą sezoną Lampėdžio ežere veikiantis vandens pramogų parkas „Wake Up Kaunas“ savo klientams siūlo pramogaugti ne tik įprastai vandens batutų parke. Šį sezoną parkas paruošė programą skirtą ir įmonėms, apjungus skirtingas vandens pramogas: vandenlenčių parką, vandens batutus, pasiplaukiojimą irklente bei teminę programą krante.

Ne paslaptis, kad organizacijų sėkmę lemia žmonės. Jų asmeneninės savybės ir gebėjimas dirbti komandoje, siekti bendrų tikslų. Tačiau savaime tai vyksta retai, todėl organizacijų vadovai, suprasdami darbuotojų bendradarbiavimo svarbą, vis dažniau ieško sprendimų, kaip stiprinti kolektyvą ir padėti atskleisti darbuotojų asmenines savybes.

„Wake Up Kaunas“ vandens batutų parko vadovo teigimu, atsiradus poreikiui, vandens batutų parke pradėti rengti užsiėmimai įmonėms. Parko privalumas tai, jog be saugių vandens figūrų, smagios veiklos ir įdomių, įtraukiančių užsiėmimų, vienu metu mūsų paslaugomis gali naudotis iki 75 asmenų.

Organizacijos kreipiasi su skirtingais poreikiais, drabuotojų skaičiumi ir biudžetais, tačiau jų norus atitinkantys sprendimai pasiūlomi visiems.

Įprastu metu, parke gali lankytis asmenys nuo 6 metų amžiaus, tačiau svarbu paminėti, kad asmenys iki 11 metų amžiaus įleidžiami tik su sauaugusiųjų priežiūra. Šokinėjimas vyksta sesijomis, kurios trukmė – 50 min. Parkas lankytojus priima kiekvieną dieną nuo 11 val. ryto iki 20 val. vakaro. Vienos sesijos bilieto kaina suaugusiajam – 8 Eur, vaikui (iki 10 metų) – 5 Eur.

Be vandens batutų parko siūlomų pramogų, bendroje erdvėje, taip pat veikia jau šeštąjį sezoną skaičiuojantis vandenlenčių parkas. Esame parkas, su viena ilgiausių, dviejų bokštų sistemų, trasų Europoje, kurios ilgis – 287 metrai.

„Taip pat papildomai organizuojame triukų stovyklas, dienos stovyklas vaikams, moterims, varžybas ir kitus su vandens sportu susijusius renginius“, – teigia parko vadovas.

„Wake Up Kaunas“ vandens pramogų parke galite ne tik išmokti plaukti vandenlente, plaukioti vandens slidėmis, ar taip vadinamu „skateboard‘u, šokinėti ant vandens batutų, ar išsinuomoti irklentes, bet ir tapti „Wake Up Kaunas“ bendruomenės dalimi. „Wake Up Kaunas“ vandenlenčių parko bendruomenė ne tik skatina vandenlenčių sportą Lietuvoje, ar leidžia laisvalaikį kartu, bet ir keliauja po visuose žemynuose esančius kitus vandenlenčių parkus, o iš svetur parsivežtomis žiniomis dalinasi su kitais vandenlenčių sporto mylėtojais.

Vandens pramogų parke veikia kavinė, tad vietoje galėsite pasistiprinti tiek karštais, tiek šaltais gėrimais bei užkandžiais erdvioje parko terasoje. Pasak vandens parko personalo, čia galėsite stebėti gražiausius saulėlydžius visame Kaune, patogiai įsitaisius ant parke esančių sėdmaišių.

Vandens batutų parkas įsikūręs prie pagrindinio paplūdimio, „Kaunas Camp Inn“ kempingo teritorijoje. Daugiau apie „Wake Up Kaunas“ vandens pramogų parką sužinosite prisijungę prie „Wake Up Kaunas“ bendruomenės „Facebook“ profilio.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.