„Wake Up Kaunas“ vandens parke – pramogauti ne tik su draugais | Kas vyksta Kaune

„Wake Up Kaunas“ vandens parke – pramogauti ne tik su draugais

„Wake Up Kaunas“ nuotr.

Antrą sezoną Lampėdžio ežere veikiantis vandens pramogų parkas „Wake Up Kaunas“ savo klientams siūlo pramogaugti ne tik įprastai vandens batutų parke. Šį sezoną parkas paruošė programą skirtą ir įmonėms, apjungus skirtingas vandens pramogas: vandenlenčių parką, vandens batutus, pasiplaukiojimą irklente bei teminę programą krante.

Ne paslaptis, kad organizacijų sėkmę lemia žmonės. Jų asmeneninės savybės ir gebėjimas dirbti komandoje, siekti bendrų tikslų. Tačiau savaime tai vyksta retai, todėl organizacijų vadovai, suprasdami darbuotojų bendradarbiavimo svarbą, vis dažniau ieško sprendimų, kaip stiprinti kolektyvą ir padėti atskleisti darbuotojų asmenines savybes.

„Wake Up Kaunas“ vandens batutų parko vadovo teigimu, atsiradus poreikiui, vandens batutų parke pradėti rengti užsiėmimai įmonėms. Parko privalumas tai, jog be saugių vandens figūrų, smagios veiklos ir įdomių, įtraukiančių užsiėmimų, vienu metu mūsų paslaugomis gali naudotis iki 75 asmenų.

Organizacijos kreipiasi su skirtingais poreikiais, drabuotojų skaičiumi ir biudžetais, tačiau jų norus atitinkantys sprendimai pasiūlomi visiems.

Įprastu metu, parke gali lankytis asmenys nuo 6 metų amžiaus, tačiau svarbu paminėti, kad asmenys iki 11 metų amžiaus įleidžiami tik su sauaugusiųjų priežiūra. Šokinėjimas vyksta sesijomis, kurios trukmė – 50 min. Parkas lankytojus priima kiekvieną dieną nuo 11 val. ryto iki 20 val. vakaro. Vienos sesijos bilieto kaina suaugusiajam – 8 Eur, vaikui (iki 10 metų) – 5 Eur.

Be vandens batutų parko siūlomų pramogų, bendroje erdvėje, taip pat veikia jau šeštąjį sezoną skaičiuojantis vandenlenčių parkas. Esame parkas, su viena ilgiausių, dviejų bokštų sistemų, trasų Europoje, kurios ilgis – 287 metrai.

„Taip pat papildomai organizuojame triukų stovyklas, dienos stovyklas vaikams, moterims, varžybas ir kitus su vandens sportu susijusius renginius“, – teigia parko vadovas.

„Wake Up Kaunas“ vandens pramogų parke galite ne tik išmokti plaukti vandenlente, plaukioti vandens slidėmis, ar taip vadinamu „skateboard‘u, šokinėti ant vandens batutų, ar išsinuomoti irklentes, bet ir tapti „Wake Up Kaunas“ bendruomenės dalimi. „Wake Up Kaunas“ vandenlenčių parko bendruomenė ne tik skatina vandenlenčių sportą Lietuvoje, ar leidžia laisvalaikį kartu, bet ir keliauja po visuose žemynuose esančius kitus vandenlenčių parkus, o iš svetur parsivežtomis žiniomis dalinasi su kitais vandenlenčių sporto mylėtojais.

Vandens pramogų parke veikia kavinė, tad vietoje galėsite pasistiprinti tiek karštais, tiek šaltais gėrimais bei užkandžiais erdvioje parko terasoje. Pasak vandens parko personalo, čia galėsite stebėti gražiausius saulėlydžius visame Kaune, patogiai įsitaisius ant parke esančių sėdmaišių.

Vandens batutų parkas įsikūręs prie pagrindinio paplūdimio, „Kaunas Camp Inn“ kempingo teritorijoje. Daugiau apie „Wake Up Kaunas“ vandens pramogų parką sužinosite prisijungę prie „Wake Up Kaunas“ bendruomenės „Facebook“ profilio.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA