Kauno rajone susirinkę „valstiečiai“ balsavo dėl pasitikėjimo R. Karbauskiu

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į posėdį Kauno rajone susirinkę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) tarybos nariai pirmadienį slaptu balsavime pareiškė pasitikėjimą partijos pirmininku Ramūnu Karbauskiu. „Valstiečių“ taryba pirmadienį taip pat aptaria praėjusių rinkimų rezultatus ir būsimus rinkimus.

Už pasitikėjimą R. Karbauskiu balsavo 65 partiečiai, nepasitikėjimą pareiškė 11 politikų. Vienas biuletenis buvo sugadintas, o trys „valstiečiai“ per balsavimą susilaikė, pranešė R. Karbauskio atstovė Dalia Vencevičienė.

„Pasitikėjimas išreikštas, aš manau, kad aš to pasitikėjimo nusipelniau – aš taip galvoju“, – po posėdžio žurnalistams sakė „valstiečių“ lyderis.

Pasitikrinti pasitikėjimą R. Karbauskis žadėjo po šiemet vykusių rinkimų. Gegužę vykusiuose prezidento rinkimuose „valstiečių“ kandidatas Saulius Skvernelis liko trečias. Kovą savivaldos rinkimuose pagal mandatų skaičių partija taip pat liko trečia po konservatorių ir socialdemokratų.

Europos Parlamento rinkimuose „valstiečiai“ irgi liko treti pagal balsų skaičių, iškovojo du mandatus. R. Karbauskis prieš minėtus balsavimus buvo žadėjęs laimėti visus trejus rinkimus, o nesėkmės atveju trauktis iš valdžios.

Kaip primena DELFI, pirmadienį Kauno rajone posėdžiavusi Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos taryba kalbėjosi apie praėjusius rinkimus, koalicinę sutartį ir būsimus rinkimus. Posėdžio programoje taip pat buvo numatyta aptarti pasirengimą 2020 m. rinkimams į Seimą.

Artimiausi partijos laukiantys rinkimai – į atsilaisvinusias Seimo narių vietas rugsėjo 8 dieną. Žiemgalos apygardoje LVŽS kartu su Centro partija kelia buvusios laidų vedėjos Rūtos Janutienės, Žirmūnų apygardoje – parlamentarės Astos Kubilienės padėjėjos Vilmos Galdikės, o Gargždų apygardoje – Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos nario, buvusio Seimo nario Broniaus Markausko patarėjo Raimundo Daubario kandidatūras.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Kauniečius kviečia pristatyti idėjas dėl centrinio pašto pastato panaudojimo

Kauno rajone kyla didžiulis logistikos centras

Birštone - klientų apgultis: nusprendusieji pasimėgauti baseinais, gali susidurti su keblumais

L. Kazlauskienė prognozuoja: pradėjus deginti šiukšles, Karmėlava taps negyvenama sala

Kauno nepilnamečių kolonijoje nuteistieji paskelbė bado streiką

Kauno kogeneracinė jėgainė jau degina pirmąsias šiukšles

Dešimtasis festivalis Kaune „Nerk į teatrą“ – tarptautinis kruizas po teatro vandenis

Garsus Italijos dizainerių ženklas „Yamamay“ žengė į Kauną

Tyrimas atskleidė, kiek vairuotojų viršija greitį ir kada spaudžia stabdžių pedalą

N. Venckienė galės nevaržomai keliauti po visą šalį