Kauno rajone susirinkę „valstiečiai“ balsavo dėl pasitikėjimo R. Karbauskiu

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į posėdį Kauno rajone susirinkę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) tarybos nariai pirmadienį slaptu balsavime pareiškė pasitikėjimą partijos pirmininku Ramūnu Karbauskiu. „Valstiečių“ taryba pirmadienį taip pat aptaria praėjusių rinkimų rezultatus ir būsimus rinkimus.

Už pasitikėjimą R. Karbauskiu balsavo 65 partiečiai, nepasitikėjimą pareiškė 11 politikų. Vienas biuletenis buvo sugadintas, o trys „valstiečiai“ per balsavimą susilaikė, pranešė R. Karbauskio atstovė Dalia Vencevičienė.

„Pasitikėjimas išreikštas, aš manau, kad aš to pasitikėjimo nusipelniau – aš taip galvoju“, – po posėdžio žurnalistams sakė „valstiečių“ lyderis.

Pasitikrinti pasitikėjimą R. Karbauskis žadėjo po šiemet vykusių rinkimų. Gegužę vykusiuose prezidento rinkimuose „valstiečių“ kandidatas Saulius Skvernelis liko trečias. Kovą savivaldos rinkimuose pagal mandatų skaičių partija taip pat liko trečia po konservatorių ir socialdemokratų.

Europos Parlamento rinkimuose „valstiečiai“ irgi liko treti pagal balsų skaičių, iškovojo du mandatus. R. Karbauskis prieš minėtus balsavimus buvo žadėjęs laimėti visus trejus rinkimus, o nesėkmės atveju trauktis iš valdžios.

Kaip primena DELFI, pirmadienį Kauno rajone posėdžiavusi Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos taryba kalbėjosi apie praėjusius rinkimus, koalicinę sutartį ir būsimus rinkimus. Posėdžio programoje taip pat buvo numatyta aptarti pasirengimą 2020 m. rinkimams į Seimą.

Artimiausi partijos laukiantys rinkimai – į atsilaisvinusias Seimo narių vietas rugsėjo 8 dieną. Žiemgalos apygardoje LVŽS kartu su Centro partija kelia buvusios laidų vedėjos Rūtos Janutienės, Žirmūnų apygardoje – parlamentarės Astos Kubilienės padėjėjos Vilmos Galdikės, o Gargždų apygardoje – Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos nario, buvusio Seimo nario Broniaus Markausko patarėjo Raimundo Daubario kandidatūras.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Savivaldybė: darbai griūvančiame daugiabutyje bus pradėti šią savaitę

Išmatuota oro tarša pietiniuose Kauno regiono miestuose

Ateivių paliepimu moterį Kaune nužudžiusiam vyrui skirta kardomoji priemonė

Ko trūksta, kad žalioji ekonomika Lietuvoje būtų efektyvi?

A. Veryga siekia įteisinti, kad skiepyti galėtų ir vaistininkai

Iš Kauno klinikų išleidžiamos paauglės motinai R. Kėvalas siūlo du kelius

Kauno mero komandoje – naujas patarėjas viešiesiems ryšiams

Sulaikytas moterį Kaune įtariamai nužudęs ir į Nemuną įmetęs vyras

Profesionali plaukų kirpėja-koloristė Alina: „naujam grožio salonui pavadinimą išrinko klientės“

Kraupus rytas Kaune: netoli prekybos centro „Iki“ aptiktas negyvas žmogus