Naujovė Aleksote: atidarytas salonas, pristatantis šimtus skirtingų akmens produktų vienoje vietoje

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiuolaikiškų ir originalių sprendimų būsto interjerui ieškantys kauniečiai vis dažniau namų apdailai renkasi gaminius iš akmens. Atsižvelgdama į tokius klientų poreikius, viena didžiausių natūralaus akmens parduotuvių „Akmenys.lt“ bemaž dukart išplėtė savo siūlomą asortimentą ir pakvietė pirkėjus į erdvią ekspoziciją naujame salone.

„Kažkada akmuo interjere atrodė pernelyg brangu, šalta, gal netgi kiek tolima. Pastaruoju metu tendencijos sparčiai keičiasi: žmonės ieško nekasdieniškų, drąsių idėjų, siekia išskirtinumo. Vis dažniau atsigręžiama į gaminius iš akmens. Kiekvienas jų – savitas ir unikalus. Pirkėjai paprastai atranda skirtingus raštus, kitokią faktūrą. Taip sukuriami individualūs interjero dizaino sprendimai“, – pasakoja bendrovės „Akmenys.lt“ vadovas Ignas Endriukaitis.

Naujas salonas duris atvėrė Aleksote, verslo centre „Longas“ / R. Tenio nuotr.

Naujai duris atvėrusiame apdailos salone „Akmenys.lt“ pristatoma itin plati ekspozicija, kurią sudaro per du šimtus įvairių natūralaus akmens rūšių ir prekių pavyzdžių. Tai tėra dalis viso siūlomo asortimento, kuriame iš viso – jau virš penkių šimtų skirtingų gaminių landšaftui, vidaus patalpoms ir eksterjerui.

I. Endriukaitis sako, kad naujojo salono įkurtuvės žymi ryškius pokyčius daugiau kaip aštuonerius metus sėkmingai augančios įmonės veikloje: „Simboliška, kad permainas pirmiausia įgyvendiname Kaune, kur ir pradėjome savo veiklą. Ši kolekcija parengta vadovaujantis sukaupta ilgamete patirtimi ir nauja koncepcija. Anksčiau didžiąją dalį mūsų produkcijos sudarydavo grindiniui, landšaftui skirti dekoratyviniai lauko akmenys, taip pat įvairi skalda aplinkai. Dabar galime pasiūlyti ir ne mažesnį interjero bei fasado elementų pasirinkimą.“

I. Endriukaitis / R. Tenio nuotr.

Akmuo ir jo gaminiai į Lietuvą atkeliauja iš viso pasaulio. Plati importuojamos produkcijos geografija siekia nuo Europos bei Azijos šalių (Turkija, Italija, Graikija) iki Indijos, Kinijos ar net Brazilijos. Kai kurie čia pristatomi produktai dėl savo kokybės ir kitų išskirtinumų kol kas neturi konkurencijos visoje šalyje.

Ekspoziciją sudaro sienų bei grindų plytelės, akmens panelės, mozaikos, lankstus akmuo, o taip pat apdailos detalės namų fasadui, stogams ir terasoms.

Salone siūlomas platus asortimentas akmens gaminių vidaus ir išorės apdailai / R. Tenio nuotr.

„Klientų poreikiai bei vizijos, susijusios su akmens apdaila interjere – gana skirtingos. Vieni įsirenginėja arba atsinaujina butus, kiti ieško įdomesnių variacijų kotedžams, individualiems namams. Viena esminių akmens savybių yra tai, jog dažniausiai nebūna kelių identiškų gaminių. Net ir iš to paties akmens pagaminti du lakštai veikiausiai kažkuo skirsis“, – apie akmens gaminių ypatumus kalbėjo I. Endriukaitis.

Neseniai iškilusiame verslo centre „Longas“ akmens apdailos salonas įsikūrė vienas pirmųjų. Jo šeimininkai teigia atsižvelgę į itin sparčią Aleksoto plėtrą ir strategiškai palankią vietą. Jie įsitikinę, kad greitai ir patogiai pasiekiamos naujosios patalpos adresu Veiverių g. 153 sulauks lankytojų ne tik iš viso Kauno, bet ir aplinkinių miestų. „Akmenys.lt“ parduotuvės taip pat veikia Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šokiruojantys vaizdai Kauno senamiestyje vertė miestiečius trumpam sustoti (foto)

Naikinamos žalios rodyklės - ne vienintelė naujovė: sankryžose į dešinę suksime kitaip

URM vardu melagingai pranešta apie prašymą į Lietuvą perkelti branduolinius ginklus

Viešosios paslaugos peržengia savivaldybių ribas

Lietuva už kelis šimtus milijonų pirks naujus JAV sraigtasparnius

Žemaičių plente kelio nepasidalino mokomasis ir krovininis automobiliai

Dviratininko sankryžoje nepraleidusiam kauniečiui pamoka įsimins: teismas priteisė įspūdingą sumą

Kaune sustabdytos nelegalios daugiabučio statybos

Penkios garderobo tendencijos šį rudenį pagal Newmood stilistus

Sugedęs naujas troleibusas užkišo Šv. Gertrūdos gatvę (papildyta)