Respublikinė Kauno ligoninė turi naują vadovą

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Įvykus antram konkurso etapui paaiškėjo, kad Respublikinei Kauno ligoninei vadovaus Diana Žaliaduonytė-Pekšienė, rašoma Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos pranešime spaudai.

Ji studijavo biomedicinos mokslų studijas, taip pat įgijo daktaro laipsnį Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU). Šiuo metu yra šio universiteto Medicinos fakulteto Kardiologijos skyriaus docentė ir Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Širdies nepakankamumo ir ydų skyriaus vadovė.

Karjerą D. Žaliaduonytė-Pekšienė pradėjo dirbdama Kauno klinikų gydytoja kardiologe – asistente, vėliau dirbo šios įstaigos Kardiologijos klinikos Kardiologinės diagnostikos skyriaus vadove, buvo Lietuvos kardiologų draugijos Širdies nepakankamumo darbo grupės vadovė.

Konkurso laimėtoja yra parašiusi virš 100 mokslo publikacijų, prisidėjusi prie mokomosios literatūros kūrimo, skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose ir kongresuose, dalyvauja biomedicininiuose projektuose, yra gavusi prezidentės apdovanojimą, kaip geriausios disertacijos fizinių, technologijos, biomedicinos ir žemės ūkio mokslų disertacijos konkurso laureatė.

Artimiausiu metu bus išsiųstos reikiamos užklausos į specialiąsias tarnybas. Tik gavus informaciją, patvirtinančią jos patikimumą eiti įstaigos vadovės pareigas, Diana Žaliaduonytė-Pekšienė bus paskirta vadovauti Respublikinei Kauno ligoninei.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Oficialu: valstybė padengs iki 90 proc. darbuotojų atlyginimo

Laisvės alėją papuošė tūkstančiai narcizų žiedų

Dvi valandas „Ominva“ siuntų laukę kauniečiai liko tuščiomis

Nacionalinis Kauno dramos teatras karantiną siūlo praleisti kitaip

Kai kur radiatoriai jau užsukti, tačiau šildymo sezono Kaune baigti dar neketinama

Teisininkai atsako, ar karantino metu įmanoma susitvarkyti skyrybų dokumentus

Kauno įmonei - apsaugos priemonių užsakymas už 800 tūkst. eurų

Velykų savaitgalį policija ragina likti namuose, priverstiems keliauti – atsižvelgti į patarimus

Kaunas po kritikos atsisakė kultūros darbuotojų prastovų

SAM: patvirtintas 16 mirties atvejis – mokslininkė E. Stankūnienė mirė nuo koronaviruso