Neįprasto policijos reido metu kauniečiai patys laukė pareigūnų – Kas vyksta Kaune

Neįprasto policijos reido metu kauniečiai patys laukė pareigūnų

GODA MAČIULYTĖ 2019/07/04 15:45
R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai vykdė draugišką reidą – akciją „Švarus vairuotojas“. Renginio metu vairuotojams pareigūnai padėjo pasitikrinti, ar kuris jų dar turi galiojančių Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų.

Tunelio gatvėje, prie Dainų slėnio, šiandien įsikūrę pareigūnai vairuotojų bausti neketino. Jų akcijos tikslas – šviesti vairuotojus ir bendrauti su visuomene.

„Tai švietimo akcija. Mums smagu, kad žmonės domisi savo pažeidimais. Galbūt kažkas tiesiog užklysta pasižiūrėti, kas čia vyksta, tačiau bet kokiu atveju taip mes kuriame dialogą tarp visuomenės ir policijos“, – „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos Tarnybos organizavimo skyriaus specialistas Paulius Stanionis.

Akcija vyko nuo 11 val. iki 13 val. P. Stanionio teigimu, joje iki 12 val. buvo sudalyvavę jau apie 80–100 vairuotojų: „Atvykus mus pasitiko net kelios eilės vairuotojų, norinčių pasitikrinti savo pažeidimus. Visą valandą nuo 11 val. iki 12 val. dirbome nesustodami.“

Neįprasto reido metu sutikta tik 10 proc. vairuotojų, pažeidusių KET reikalavimus. „Žmonės galvojo, kad jų pažeidimai jau pasibaigę, tačiau patikrinus paaiškėjo, kad jie galioja“, – įspūdžiais dalijosi P. Stanionis.

Daugumą draugiškame reide dalyvavusiųjų galima pavadinti „Švariais vairuotojais“. Jie per pastaruosius metus nepažeidė KET, savo pavyzdingu elgesiu kelyje puoselėjo eismo saugumą ir skatino kitus eismo dalyvius drausmingai dalyvauti eisme. Pareigūnai šiuos vairuotojus kvietė jungtis į „Švarių vairuotojų“ bendruomenę socialiniame tinkle.

Pavyzdingieji vairuotojai gavo ne tik „Švaraus vairuotojo“ vardą pažymintį lipduką automobiliui, bet ir partnerių dovanų. Visi akcijos dalyviai taip pat turėjo galimybę pasivaišinti ledais.

Ši akcija liepos 4-ąją vyko ne tik Kaune, bet ir Klaipėdoje, Vilniuje. Draugiškas reidas rengiamas jau 10-ą kartą. Iš trijų didžiųjų miestų jame sudalyvavo daugiau nei 1300 žmonių, o „Švaraus vairuotojo“ vardą pelnė ir apdovanoti buvo 750 vairuotojų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.