Triumfas Minske: Lietuvos gimnastui R. Tvorogalui – Europos žaidynių čempionato auksas | Kas vyksta Kaune

delfi.lt 2019/06/30 18:21
Reuters / Scanpix nuotr.

Sekmadienį – paskutinę Europos žaidynių dieną Minske (Baltarusija) Lietuvos gimnastas Robertas Tvorogalas iškovojo aukso medalį.

24-erių lietuvis pratimų ant skersinio finale surinko 14.400 balo ir užėmė pirmąją vietą.

Antroje vietoje liko 14.100 balo surinkęs turkas Ahmetas Onderas. Bronza atiteko Vengrijos atstovui Davidui Vecsernyesui, kuris surinko 14,066 balo.

Finale kovojo šeši sportininkai.

Pratimų ant lygiagrečių finale R. Tvorogalas surinko 14,200 taško ir užėmė penktąją vietą. Lietuvis pranoko britą Brinną Bevaną (13,700 tšk.).

Nugalėjo ukrainietis Olegas Verniajevas (15,333 tšk.), sidabro medalį laimėjo kiprietis Marios Georgiou (14,900 tšk.), o bronzos – turkas Ferhatas Aricanas (14,833 tšk.).