Kaunietį supykdė atsainus rangovų požiūris rekonstruojamoje Žemaičių g.: prakirto vamzdį ir paliko (video)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio vakarą portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo Adomo vaizdinė medžiaga iš šiuo metu rekonstruojamos Žemaičių gatvės. Skaitytojo užfiksuotame vaizdo įraše matyti iš prakirsto vamzdžio tekantis vanduo ir jo vietoje supiltas pylimas, turintis apsaugoti nuo susidariusios situacijos.

„Štai, pasigrožėkite, kaip vyksta Žemaičių g. rekonstrukcija“, – rašo Adomas. Anot vyro, iš atsiųsto vaizdo įrašo galima matyti, jog prakirstas vamzdis. „14-ojo namo gyventojai nuo 14-15 valandos neturi vandens, rangovai tiesiog nutarė nuleisti vandenį į šulinį ir išėjo „savaitgaliauti“ – komentavo skaitytojas.

Pasiteiravus, ar bandė susisiekti su avarine tarnyba ar skambinti rangovams, vyras dėstė: Buvo jau avarinė, nieko negali padaryti, nes čia rangovai turi tvarkytis. Atvažiavo, pažiūrėjo ir girdėjau, kad paskambinę kažką liepė rangovams skambinti“. Jis taip pat tikino, jog apie šią situaciją gyventojai įspėti nebuvo: „Supylė pylimą, nuvedė į šulinį ir namo“.

Susisiekus su „Kauno vandenų“ avarine tarnyba, paaiškėjo, jog iš tiesų Žemaičių g. 14-ojo namo gyventojai neturi vandens, o šeštadienio rytą yra numatyti remonto darbai minėtoje vietoje.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Zapyškyje susirinkusi minia vieningai giedojo „Tautišką giesmę“ ir šėlo „The Roop“ koncerte

Valstybės dienos proga ant BLC verslo centro Kaune išskleista rekordinio dydžio vėliava

Baisi avarija važiuojant link Kauno: sumaitoti keturi automobiliai (papildyta)

Kauniečiai įspėja: kamštis ties Giraite formuojasi dėl vairuotojų gerumo

„Žalgirį“ palieka priešininkų tinklelius plėšęs snaiperis

Garsios Kauno medikų šeimos tragedija: į laisvę išėjęs sūnus vėl klimpsta sunkiuose nusikaltimuose

Tiesioginė transliacija: Zapyškio bažnyčios pristatymas su šv. Mišiomis ir šventinis koncertas

Kauno policininko D. Karaluko korupcijos byloje įtarimai pareikšti 20-iai asmenų

Barselonoje iškilmingai pristatytas Š. Jasikevičius: mano filosofija nesikeis

Paskui Š. Jasikevičių į Barseloną išvyksta ir dar trys Kauno „Žalgirio“ trenerių štabo nariai