Kaunietį supykdė atsainus rangovų požiūris rekonstruojamoje Žemaičių g.: prakirto vamzdį ir paliko (video)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio vakarą portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo Adomo vaizdinė medžiaga iš šiuo metu rekonstruojamos Žemaičių gatvės. Skaitytojo užfiksuotame vaizdo įraše matyti iš prakirsto vamzdžio tekantis vanduo ir jo vietoje supiltas pylimas, turintis apsaugoti nuo susidariusios situacijos.

„Štai, pasigrožėkite, kaip vyksta Žemaičių g. rekonstrukcija“, – rašo Adomas. Anot vyro, iš atsiųsto vaizdo įrašo galima matyti, jog prakirstas vamzdis. „14-ojo namo gyventojai nuo 14-15 valandos neturi vandens, rangovai tiesiog nutarė nuleisti vandenį į šulinį ir išėjo „savaitgaliauti“ – komentavo skaitytojas.

Pasiteiravus, ar bandė susisiekti su avarine tarnyba ar skambinti rangovams, vyras dėstė: Buvo jau avarinė, nieko negali padaryti, nes čia rangovai turi tvarkytis. Atvažiavo, pažiūrėjo ir girdėjau, kad paskambinę kažką liepė rangovams skambinti“. Jis taip pat tikino, jog apie šią situaciją gyventojai įspėti nebuvo: „Supylė pylimą, nuvedė į šulinį ir namo“.

Susisiekus su „Kauno vandenų“ avarine tarnyba, paaiškėjo, jog iš tiesų Žemaičių g. 14-ojo namo gyventojai neturi vandens, o šeštadienio rytą yra numatyti remonto darbai minėtoje vietoje.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Traukiniai tarp Kauno ir Palemono pradės kursuoti vėliau nei planuota

Sutriko „Facebook“ veikla: smarkiausiai kliuvo Kaunui

Kėdainiuose siautėjo girtas vyras: įsibrovęs į butą sumušė du senolius

Kauno „Žalgirio“ vardas skambėjo ir Pietų Korėjoje

Pro 5 aukšto langą įsiveržę ugniagesiai, vyrą rado mirusį

Baltijos kelio 30-metis Kaune: renginiai, kuriuos verta aplankyti

B kategoriją turintiems vairuotojams siūloma be vargo gauti motociklo „teises“

Jonavos gatvėje greitoji rūpinosi narkotines medžiagas vartojusiu asmeniu

Kauno parke - vaizdas kaip po karo

Kauniečiai nusivylę: kas nutiko „Bolt“ paspirtukams?