Skaitytojai Kaune užfiksavo neįprastą skraidantį gyvį

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo Vaido vaizdo įrašas, kurį jis užfiksavo savo namų kieme, Vijūkų kaime (Kauno raj.). Vyro teigimu, jam pavyko įamžinti mažą tropinį paukštį – kolibrį.

Vis dėl to, redakcijos darbuotojams išsamiau pasidomėjus šiuo gyviu, paaiškėjo, jog tai – drugys – ilgaliežuvis sfinksas.

Kaip anksčiau delfi.lt yra pasakojęs gerai žinomas gamtininkas Selemonas Paltanavičius, ilgaliežuviai sfinksai, į Lietuvos darželius atskrenda pasimėgauti žiedų nektaru. „Jų liežuvėliai tikrai ilgi, tad drugiai plasnoja ore, nenutupia ant žiedo ir siurbia saldų gėrimą. Pamatę žmonės nutaria, kad stebi kolibrį, – juk jis toks mažutis, toks judrus – pastebėjęs įtartiną judesį, beregint šauna šalin“ – teigė S. Paltanavičius.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

31 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Eismo įvykis kelyje Ukmergė–Kaunas: nukentėjo 9 asmenys (papildyta)

Kauno rajone apvirto kombainas

Romainiuose nužudytas vyras palydėtas į paskutinę kelionę

Šeštadienio avarijų maratonas nesibaigia

Ambicingas tyrimas: Kauno medikai siekia išsiaiškinti, kodėl žmonės žudosi

Dėl užsiliepsnojusio automobilio autostradoje Kaunas–Klaipėda buvo spūstys

Kauniečiai nesirūpina miesto aplinka: palieka šiukšles, kur negalima

Traumą išsigydęs Jonas Mačiulis prisijungs prie rinktinės stovyklos

Dviračių entuziastas griauna didžiausius mitus apie važinėjimą ant dviejų ratų

Neramus šeštadienis kelyje Kaunas - Klaipėda: liepsnojo automobilis (foto)