Nuosprendį Kaune išgirdo keliasdešimt kilogramų hašišo gabenęs vyras

Kauno apskrities VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien Kauno apygardos teisme nuosprendį išgirdo 45 metų klaipėdietis R. Š. Kaip teigiama Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros pranešime spaudai, vyras pripažintas kaltu dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų. R. Š. teismas skyrė laisvės atėmimą dvylikai metų, bausmę atliekant pataisos namuose.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavęs Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras džiaugėsi sėkmingu prokuratūros ir Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriaus darbu, kurio metu nustatytas ir sulaikytas mikroautobusas, gabenęs daugiau nei 79 kg kanapių dervos (hašišo).

Atliekant ikiteisminį tyrimą paaiškėjo, kad R. Š. 2018-ųjų sausio mėnesio pabaigoje, mikroautobusu nuvyko į Ispaniją. Šioje šalyje vyras įsigijo žemės ūkio padargus (plūgus), į kurių konstrukcijas, paslėpė daugiau nei 79 kilogramus hašišo. Šias narkotines medžiagas nuteistasis neteisėtai gabeno automobiliu iš Ispanijos Karalystės per Europos šalis į Lietuvos Respubliką. Vyras buvo sulaikytas Kalvarijos–Budzisko pasienio kontrolės punkte, kuriame kratos metu ir buvo aptiktos narkotinės medžiagos.

Vyras kaltės dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu nepripažino nei ikiteisminio tyrimo, nei teisminio nagrinėjimo metu.

Šis Kauno apygardos teismo nuosprendis gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.

32 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Traukiniai tarp Kauno ir Palemono pradės kursuoti vėliau nei planuota

Sutriko „Facebook“ veikla: smarkiausiai kliuvo Kaunui

Kėdainiuose siautėjo girtas vyras: įsibrovęs į butą sumušė du senolius

Kauno „Žalgirio“ vardas skambėjo ir Pietų Korėjoje

Pro 5 aukšto langą įsiveržę ugniagesiai, vyrą rado mirusį

Baltijos kelio 30-metis Kaune: renginiai, kuriuos verta aplankyti

B kategoriją turintiems vairuotojams siūloma be vargo gauti motociklo „teises“

Jonavos gatvėje greitoji rūpinosi narkotines medžiagas vartojusiu asmeniu

Kauno parke - vaizdas kaip po karo

Kauniečiai nusivylę: kas nutiko „Bolt“ paspirtukams?