Dėl avarijos visiškai paralyžiuotas Kauno aplinkkelis (papildyta)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vairuotojų negandos ketvirtadienį Kaune nesibaigia. Kauniečiai praneša apie avariją netoli „Megos“ – susidūrus vilkikui su lengvuoju automobiliu, eismas Vakariniame aplinkkelyje visiškai sustojo.

Kaip socialiniuose tinkluose tvirtino kauniečiai, pirmoje juostoje vilkikas „užspaudė“ lengvąją transporto priemonę. Srauto pralaidumas taip sumažėjo, kad automobiliai Vakariniame aplinkkelyje „Megos“ kryptimi praktiškai nejuda nuo pat Akademijos.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas teigė, kad aplinkkelyje fiksuotos net kelios avarijos, tačiau dėl detalesnės informacijos nurodė kreiptis kiek vėliau.

Kemšasi Raudondvario plentas / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Dėl Vakariniame aplinkkelyje stojusio eismo eilės pradėjo driektis ir Raudondvario plente, vairuotojai negali išsukti į kelią link Klaipėdos ir Vilniaus. Šiuo metu Vilijampolėje automobiliai stovi nuo Raudondvario plento ir Panerių gatvės žiedo.

Kauniečiai perspėja: visi Petrašiūnai stovi 10 nuotr.

Ketvirtadienio pavakarę didžiulė spūstis nutįso ir Petrašiūnuose. Prie VI forto sugedus sunkvežimiui, automobiliai stojo T. Masiulio, R. Kalantos, K. Baršausko gatvėse. Eismas nuo 19 iki 20 val. T. Masiulio gatvėje taip pat bus ribojamas dėl Kauno triatlono.

Papildyta 19.21 val.

Kauno apskrities VPK budintis pareigūnas pridūrė, kad pranešimas apie „BMW“ ir vilkiko avariją nusukant iš A5 į A1 kelią fiksuotas dar 17.13 val. Tarp vairuotojų kilo ginčas dėl kaltės, dėl eismo įvykių gausos patruliai čia privažiavo po kurio laiko.

Paskutiniais policijos duomenimis, vairuotojai užpildė eismo įvykio deklaracijas, tad jau turėjo skirstytis arba bent patraukti transporto priemones. Kaip rodo „Google Maps“, spūstis aplinkkelyje pamažu sklaidosi, automobilių eilės galas pasislinko nuo Akademijos iki Raudondvario plento viaduko.

65 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

G.Nausėda su Lenkijos prezidentu A.Duda prašo Baltarusijos valdžios nenaudoti jėgos

Lietuvos ekonomika kol kas pandemiją atlaikė žymiai geriau, nei tikėtasi

Paaiškino, ar įrenginių kameros užklijavimas padeda apsaugoti savo privatumą

Be veido kaukės Jonavos „Maximoje“ siautėjęs recidyvistas nurimo tik jį prirakinus prie turėklų

Apžvelgė Kauno biurų rinką: galimybių plėtrai - daug

Teisingumo ministerija siūlo kaip kardomąją priemonę dažniau skirti piniginį užstatą

Važiuojant link Drąseikių - 3 automobilių avarija

A. Užkalnis vėl apsilankė Kaune: išbandė dar vieną japonų restoraną

Zapyškio „Stuboje“ nuolat verda veiksmas

Atsako advokatė: paaiškėjo, kad auginau kito vyro vaiką – ar turiu teisę į turtinės ir moralinės žalos atlyginimą?