Dėl avarijos visiškai paralyžiuotas Kauno aplinkkelis (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Dėl avarijos visiškai paralyžiuotas Kauno aplinkkelis (papildyta)

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Vairuotojų negandos ketvirtadienį Kaune nesibaigia. Kauniečiai praneša apie avariją netoli „Megos“ – susidūrus vilkikui su lengvuoju automobiliu, eismas Vakariniame aplinkkelyje visiškai sustojo.

Kaip socialiniuose tinkluose tvirtino kauniečiai, pirmoje juostoje vilkikas „užspaudė“ lengvąją transporto priemonę. Srauto pralaidumas taip sumažėjo, kad automobiliai Vakariniame aplinkkelyje „Megos“ kryptimi praktiškai nejuda nuo pat Akademijos.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas teigė, kad aplinkkelyje fiksuotos net kelios avarijos, tačiau dėl detalesnės informacijos nurodė kreiptis kiek vėliau.

Kemšasi Raudondvario plentas / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Dėl Vakariniame aplinkkelyje stojusio eismo eilės pradėjo driektis ir Raudondvario plente, vairuotojai negali išsukti į kelią link Klaipėdos ir Vilniaus. Šiuo metu Vilijampolėje automobiliai stovi nuo Raudondvario plento ir Panerių gatvės žiedo.

Kauniečiai perspėja: visi Petrašiūnai stovi 10 nuotr.

Ketvirtadienio pavakarę didžiulė spūstis nutįso ir Petrašiūnuose. Prie VI forto sugedus sunkvežimiui, automobiliai stojo T. Masiulio, R. Kalantos, K. Baršausko gatvėse. Eismas nuo 19 iki 20 val. T. Masiulio gatvėje taip pat bus ribojamas dėl Kauno triatlono.

Papildyta 19.21 val.

Kauno apskrities VPK budintis pareigūnas pridūrė, kad pranešimas apie „BMW“ ir vilkiko avariją nusukant iš A5 į A1 kelią fiksuotas dar 17.13 val. Tarp vairuotojų kilo ginčas dėl kaltės, dėl eismo įvykių gausos patruliai čia privažiavo po kurio laiko.

Paskutiniais policijos duomenimis, vairuotojai užpildė eismo įvykio deklaracijas, tad jau turėjo skirstytis arba bent patraukti transporto priemones. Kaip rodo „Google Maps“, spūstis aplinkkelyje pamažu sklaidosi, automobilių eilės galas pasislinko nuo Akademijos iki Raudondvario plento viaduko.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.