Kaunietis atskleidė daugiau detalių apie gyvybę nusinešusią avariją

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienio vakarą į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi skaitytojas. Jis sužinojo kiek daugiau detalių apie devyniolikmečio gyvybės pareikalavusį eismo įvykį Eiguliuose: jomis pasidalino avarijoje sužalotas asmuo.

Šeštadienio naktį Ašigalio gatvėje įvykęs eismo įvykis sukrėtė ne vieną: už vairo sėdėjęs vaikinas negyvas, o trys keleiviai dėl sužalojimų buvo išvežti į Kauno klinikas. Kaip buvo teigiama per TV3 žinias, liudininkai užstrigusį spidometrą matė ties 180 km/val greičiu.

Visgi, redakcijai parašęs skaitytojas priminė ir apie stabdymo žymes: jo teigimu, vairuotojas, prieš atsitrenkiant į žiede esantį stulpą, su „Audi A6“ lėkė 220 km/val greičiu. „Jam sakė stabdyti“, – rašė kaunietis.

Tragiška avarija Kaune pareikalavo jauno vairuotojo gyvybės, trys žmonės sužeisti 17 nuotr.

Į redakciją besikreipęs vyras neslėpė, kad šią informaciją sužinojo iš draugo draugo, kuris dalyvavo eismo įvykyje ir atsipirko lūžusia ranka.

Skaitytojas nežinojo, ar kompanija buvo vartojusi alkoholio bei narkotinių medžiagų. „Papasakojo ir baisesnių dalykų, ką mašinoje matė, bet gal neišsiplėsiu“, – teigė skaitytojas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

146 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Prie „Regitros“ - stiprus „Toyota“ ir „Peugeot“ susidūrimas

Dailiojo čiuožimo varžybose Serbijoje, Kauniečių auklėtinė E. Kropa iškovojo bronzą

Kaune vagys nesnaudė: pavogė didelę sumą pinigų ir juvelyrinius dirbinius

Kauno oro uoste įkliuvo ginklą turėjęs vyras

Kraupi naktis Kauno rajone: namuose rasti du kūnai

Naktis Kauno Panemunės šile: grupė žmonių nėrė į stebuklingą Nemuno vandenį

Žiemos išdaigos: miškininkai negali atlikti numatytų darbų

A. Juozapavičiaus prospekte „Audi“ ir „Lexus“ susidūrimas

„Microsoft“ atsisako „Windows 7“: nuo dabar sistema gali tapti lengvu programišių taikiniu

Kaunietis prašo pagalbos: apvogtas automobilis, kuriame buvo itin didelė pinigų suma