Kaunietis atskleidė daugiau detalių apie gyvybę nusinešusią avariją

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienio vakarą į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi skaitytojas. Jis sužinojo kiek daugiau detalių apie devyniolikmečio gyvybės pareikalavusį eismo įvykį Eiguliuose: jomis pasidalino avarijoje sužalotas asmuo.

Šeštadienio naktį Ašigalio gatvėje įvykęs eismo įvykis sukrėtė ne vieną: už vairo sėdėjęs vaikinas negyvas, o trys keleiviai dėl sužalojimų buvo išvežti į Kauno klinikas. Kaip buvo teigiama per TV3 žinias, liudininkai užstrigusį spidometrą matė ties 180 km/val greičiu.

Visgi, redakcijai parašęs skaitytojas priminė ir apie stabdymo žymes: jo teigimu, vairuotojas, prieš atsitrenkiant į žiede esantį stulpą, su „Audi A6“ lėkė 220 km/val greičiu. „Jam sakė stabdyti“, – rašė kaunietis.

Tragiška avarija Kaune pareikalavo jauno vairuotojo gyvybės, trys žmonės sužeisti 17 nuotr.

Į redakciją besikreipęs vyras neslėpė, kad šią informaciją sužinojo iš draugo draugo, kuris dalyvavo eismo įvykyje ir atsipirko lūžusia ranka.

Skaitytojas nežinojo, ar kompanija buvo vartojusi alkoholio bei narkotinių medžiagų. „Papasakojo ir baisesnių dalykų, ką mašinoje matė, bet gal neišsiplėsiu“, – teigė skaitytojas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

146 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

M. Kalnietis nemato savęs Š. Jasikevičiaus sistemoje

JAV teismas atmetė N. Venckienės skundą dėl ekstradicijos

Minint žydų istorijos metus - dėmesys žydiškoms Kauno vietoms

Internetinio žaidimo kūrėjams gręsia atsakomybė už neapykantos kurstymą

Birštono apžvalgos bokšto lankytojų atmintinė: nuo informacijos iki patarimų

Kauno policijos reidas: beteisė vairuotoja pareigūnams prisipažino gėrusi

Virš Lietuvos - Ukrainos karinių oro pajėgų žvalgai

Orai: po liūčių - dar viena karščio banga

Kauniečių pamėgtas turgus veiks ir darbo dienomis

Prezidentų stipendijos – 26 geriausiems studentams, net 10 iš jų Kauno universitetams