Šilainių gyventojai prašo pagalbos: šiame kieme tai jau ketvirtas kartas

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienį į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi nuo neatsakingo vairuotojo nukentėję kauniečiai. Viename Kuršių gatvės kieme naktį smarkiai apdaužytas jų automobilis, kaltininko – nė kvapo.

„Šilainiuose jau ne pirmą kartą vairuotojai naktį sudaužo automobilius. Niekaip negalime jų sučiupti, o šiuo atveju policija nelabai ką padeda. Po šios nakties radome tokį savo automobilį“, – rašė apgadinto „Volvo“ nuotraukas atsiuntusi skaitytoja.

Nuostolių patyrę kauniečiai spėliojo, kad vairuotojas galėjo būti neblaivus ar apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų, nors internetinės diskusijos dalyviams kėlė abejonių šių prielaidų pagrįstumas.

Gyventojų pateiktais faktais, kita vertus, abejoti neverta – avarija, kaip nurodė moteris, įvyko Kuršių g. 24-o namo kieme. Automobilis galėjo būti sudaužytas sekmadienio naktį, tarp vidurnakčio ir 3 val.

Įvykio vietoje užfiksuotose atvaizduose matyti kaip reikiant sudaužyta priekinė dešinė „Volvo“ dalis: sulaužytas buferis, aplamdytas sparnas ir kapotas, išdaužtas priekinis žibintas. Ne itin atsargus bėglys paliko baltą savo automobilio nuolaužą, tiesa, nukentėję kauniečiai teigė, kad įsirėžusios transporto priemonės markė nežinoma.

„Čia jau ketvirtas automobilis mūsų kieme per pusmetį, – problemos daugkartiškumą pažymėjo skaitytoja. – Praeitus kartus policija nieko neišsiaiškino, šiuo atveju buvo atvažiavę ir susirinko visą informaciją.“

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtoju, šis patvirtino, kad sekmadienio rytą, maždaug 8 val., pranešta apie Kuršių gatvėje apgadintą „Volvo“.

Avarijos kaltininkas pasišalino iš įvykio vietos. Policija aiškinasi įvykio aplinkybes, nelaimę sukėlęs vairuotojas kol kas nenustatytas.

52 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dviračių entuziastas griauna didžiausius mitus apie važinėjimą ant dviejų ratų

Neramus šeštadienis kelyje Kaunas - Klaipėda: liepsnojo automobilis (foto)

Šeštadienį - dviejų „Mercedes-Benz“ avarija (foto)

Į biblioteką – ne tik knygų, bet ir filmų bei muzikos (foto)

Mokslininkai įspėja: suvaldyti klimato kaitą bus vis sunkiau (foto)

Paviešinta išpirkos suma, kurią „Žalgiris“ gavo už B. Daviesą

„Deimantinėje lygoje“ - svarbus kauniečio A. Gudžiaus startas

Į Palangą plūstant poilsiautojams – pareigūnų perspėjimas: šįkart būkite ypač budrūs

„Žalgiris“ sužinojo Eurolygos tvarkaraštį: pirmame ture – vėl su „Baskonia“

Kaunietis įpykęs: kodėl sudarkytas visiškai šviežiai paklotas asfaltas?