G. Paluckas – valdantieji neturi realios alternatyvos S. Skverneliui

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Opozicinės Socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas sako, kad valdantieji šiuo metu neturi alternatyvos Sauliaus Skvernelio kandidatūrai premjero pareigose.

Pasak jo, dėl koalicijos besiderantys politikai neturi kandidato, kuris sugebėtų suvaldyti politinę Vyriausybę.

„Realios alternatyvos valdantieji S. Skverneliui premjero pozicijoje neturi. Visos kitos svarstomos ar nuskambėjusios puse lūpų pavardės tokio autoriteto, kad sugebėtų suvalyti politinį Ministrų kabinetą tikrai neturi. Jeigu turėtume ne S. Skvernelį, o kažką kitą, matyt, Vyriausybės posėdžiai virstų farsu, kai ministrai šoktų į akis ir spręstų savo problemas“, – Žinių radijui penktadienį sakė G. Paluckas.

Klausiamas, kaip pats vertina S. Skvernelį, socialdemokratų lyderis teigė, kad premjero žodžiai kartais skiriasi nuo veiksmų ir sprendimų.

„Premjero atsietai vertinti nuo valdančiųjų veiklos negalime, nes tai susiję indai. Premjeras kartais, nepaisant to, ką jis pasako, padaro gerokai įdomiau kartu su valdančiaisiais, tai yra sako vienaip, balsuoja kitaip, tikina, kad pozicija kažkokiu klausimu bus nuosaiki, galų gale matome radikalias permainas, pavyzdžiui ligoninių tinkle ar paskutinis klausimas dėl rentų. Dėl S. Skvernelio vertinimų ir apibendrinimų, manau, kad tai geriausiai padarys žmonės 2020 metų Seimo rinkimuose“, – kalbėjo politikas.

Jis taip pat neabejojo, kad naujajame ministrų kabinete neliks susisiekimo ministro Roko Masiulio, nes „dantį ant jo griežia Ramūnas Karbauskis, o S. Skverenlis neišlaikys spaudimo“.

Be to, G. Paluckas svarstė, kad valdantieji neinicijuos pirmalaikių Seimo rinkimų, nes jiems tai būtų neparanku. Tuo metu formuojant paskutinį prieš kitąmet vyksiančius Seimo rinkimus biudžetą, G. Palucko prognozėmis, „kaip iš gausybės rago pasipils“ populistinių pasiūlymų gausa.

Ministras pirmininkas S. Skvernelis ketvirtadienį teigė, kad dar dvejoja, ar liks premjero pareigose po išrinktojo prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos.

Anot jo, apsisprendimas priklausys nuo to, kaip baigsis derybos dėl valdančiosios koalicijos atnaujinimo.

Premjeras sakė tikįs, kad koalicinė sutartis bus pasirašyta kitą savaitę.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Kaune iškils moderniausias šalyje lengvosios atletikos maniežas

Judrioje Kauno sankryžoje „BMW“ automobilio avarija: sužeista moteris (video)

Prabilo ir Kauno „Žalgirio“ ultros: tai garbės mums nedaro

Prie „Megos“ sunkiasvorio ir lengvojo automobilio avarija: vėl stoja eismas

Rekonstrukcija prie „Megos“ bus baigta greičiau nei tikėtasi

Kauno verslininkė gimtadienio proga iškėlė puotą: pilies savininkus stebino dekoracijos

Savivaldybė: darbai griūvančiame daugiabutyje bus pradėti šią savaitę

Išmatuota oro tarša pietiniuose Kauno regiono miestuose

Ateivių paliepimu moterį Kaune nužudžiusiam vyrui skirta kardomoji priemonė

Ko trūksta, kad žalioji ekonomika Lietuvoje būtų efektyvi?