„Vytautas Mineral Spa“ lauko terasos atidaryme karaliavo keturios stichijos (foto)

„Vytautas Mineral Spa“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Birštono „Vytautas Mineral Spa“ viešbutis karštą birželio penktadienio vakarą rinktinius svečius pakvietė į pirmą kartą atidaromos lauko terasos renginį, kurio metu karaliavo visos keturios gamtos stichijos.

Poilsiui atverta nauja lauko erdvė tą vakarą nusidažė ryškiomis damų suknelėmis ir gaivinančiais kokteiliais, o dangus – kylančių oro balionų spalvomis, kurie atstovavo pirmąją – oro – stichiją. Antrąja – ugnies – pristatė viešbučio restorano „Moon“ virtuvės šefas Darius Dabrovolskas, ant griliaus paruošęs netikėtų maisto derinių.

Skanėstai „Vytautas Mineral Spa“ lauko terasos atidarymo metu/ „Vytautas Mineral Spa“ nuotr.

Kol svečiai ragavo šefo paruoštas gėrybes ir gėrėjosi kylančiais oro balionais, ant pievelės po improvizuoto pasirodymo „išdygo“ garsaus ledo skulptūrų meistro Mindaugo Tendziagolskio meno kūrinys – „Vytautas Mineral Spa“ logotipas iš ledo.

Vakarui baigiantis, buvo pristatyta ir paskutinioji – žemės stichija: palengva leidžiantis vasariškoms Birštono sutemoms, svečių pokalbiai buvo „pagardinti“ specialiai tam vakarui pagamintais kavos kokteiliais.

„Ši lauko terasa – ilgai brandintas ir pagaliau įgyvendintas mineralų namų „Vytautas Mineral Spa“ projektas. Norėjome vietos, kurioje mūsų viešbučio svečiai jaustųsi jaukiai, galėtų atsipalaiduoti ir nenutrūktų jų poilsio režimas – juk dauguma jų pas mus pabėga nuo rutinos ir kasdienio streso. Todėl įrengėme patogius šezlongus po skėčiais, staliukus ir lauko baro kupolą, kuriame galima paragauti įvairių kokteilių, ledų, gaiviųjų gėrimų bei kavos ar arbatos, o išalkusius visada pamaitins mūsų griliaus specialistai“, – šypsosi „Vytautas Mineral Spa“ rinkodaros vadovė Eglė Preikšaitytė.

„Vytautas Mineral Spa“ lauko terasos atidarymo akimirkos / „Vytautas Mineral Spa“ nuotr.

Pasak jos, šioje terasoje savo progas paminėti ir įvairius renginius rengti galės ir ne viešbučio svečiai – tereikės iš anksto susitarti ir lauko terasą rezervuoti, o įvairius titulus pelniusio virtuvės šefo kurtais patiekalais, ramia aplinka ir gražiu vaizdu pasirūpins mineralų namai „Vytautas Mineral Spa“.

58 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

M. Kalnietis nemato savęs Š. Jasikevičiaus sistemoje

JAV teismas atmetė N. Venckienės skundą dėl ekstradicijos

Minint žydų istorijos metus - dėmesys žydiškoms Kauno vietoms

Internetinio žaidimo kūrėjams gręsia atsakomybė už neapykantos kurstymą

Birštono apžvalgos bokšto lankytojų atmintinė: nuo informacijos iki patarimų

Kauno policijos reidas: beteisė vairuotoja pareigūnams prisipažino gėrusi

Virš Lietuvos - Ukrainos karinių oro pajėgų žvalgai

Orai: po liūčių - dar viena karščio banga

Kauniečių pamėgtas turgus veiks ir darbo dienomis

Prezidentų stipendijos – 26 geriausiems studentams, net 10 iš jų Kauno universitetams