Kauniečiai įspėja: užsidarykite langus

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ilgai tvyroję karščiai, atrodo, prišaukė į Kauną debesuotus kataklizmus. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai praneša, kad prie „Megos“ kyla vėjas, kvepia didele liūtimi, tad nuo kaitros atlapotus langus vertėtų priverti.

„Ateina lietučio…“ – Šilainiuose užfiksuotą vaizdą lakoniškai nusakė Skirmantas. Jo atsiųstame vaizdo įraše matyti horizontą temdantys tiršti debesys, girdėti ūžiantis vėjas.

„Praneškite Kaunui, kad užsidarytų langus, nes stiprus vėjas prie „Megos“ kelia tokias dulkių audras, kurios nueina link miesto – Šilainių, Eigulių ir kitų mikrorajonų“, – rašė Rima.

Nauja eismo tvarka Islandijos plente - kiti pakeitimai laukia po kelių mėnesių 13 nuotr.

Visgi gali būti, kad Islandijos plento statybų dulkes greitai nuplaus šniokščiantis lietus. Sinoptikai dar ketvirtadienio rytą pranešė, kad po vidurdienio ims kilti aukšti kamuoliniai debesys, daugelyje rajonų iš jų sulauksime trumpų liūčių, kai kur gali lyti smarkiai.

Penktadienį trumpi lietūs su perkūnija vėl tikėtini daugelyje šalies rajonų. Dieną žaibuojant galimi vėjo gūsiai iki 15–18 m/s, tačiau net ir vietomis pliaupiantis lietus oro smarkiai neatvėsins – daug kur šils iki 27–32 laipsnių.

Savaitgalį, meteorologų duomenimis, šiluma nesitrauks. Naktys taps gaivesnės, jomis vės iki 13–18, o dienomis laikysis 28–33 laipsnių šiluma, tik pajūryje bus vėsiau.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

307 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

N. Venckienė: vienintelis dalykas, kurio bijo Lietuvos valdžia – viešumas

Kauno miesto ir rajono sujungimas: V. Matijošaitis plečia savo tėvoniją

Priimtas sprendimas dėl R. Karbauskio observatorijos prie Kauno marių

Po „Red Bull“ muilinių lenktynių - nepatenkintų Žaliakalnio gyventojų raštas savivaldybei

Seimas svarsto siūlymą panaikinti prievolę dviratininkams vilkėti ryškias liemenes

Amaliuose įlėkė į parduotuvės aikštelę ir sužeidė žmogų

Gatvių pavadinimai Lietuvoje: nuo Ąžuolų g. iki Lašinių g.

Kauniečiai vasarą išnaudojo kitaip: pėsčiomis keliavo iki Palangos

Jaunieji žalgiriečiai pranoko varžovus ir išplėšė trofėjų

Iš savivaldybės patalpų iškraustomas istorinės technikos muziejus: buvome apgauti