Dar viena tragedija Kaune – nelaimę išdavė palikti drabužiai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tvoskiant didžiulei kaitrai, žmonės atgaivos ieško prie vandens telkinių – išaugo ir skęstančiųjų skaičius. Praėjusią naktį ant Nemuno kranto Kaune radus paliktus drabužius, paieška ilgai netruko, šiandien iš upės gelbėtojai ištraukė vyro kūną.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį nuskendo dar vienas žmogus. 0.38 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Kaune, A. Smetonos alėjoje, ant Nemuno kranto rasti drabužiai.

Buvo nuogąstaujama, kad kažkas nusprendė naktį nusimaudyti ir nuskendo. Ketvirtadienį, 13.22 val., gelbėtojai upėje rado nuskendusį vyrą.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad skenduolis lygiai prieš savaitę trauktas iš Lampėdžio ežero. Po vandeniu praėjusį ketvirtadienį paniro ir pats nebeiškilo 2004 m. gimęs paauglys. Po daugiau nei dvi valandas trukusių paieškų, iš kauniečių mėgstamo telkinio ištrauktas vaiko kūnas.

Tuo metu ugniagesiai praneša, kad vien birželio 12 d. šalyje nuskendo penki žmonės. Ketvirtadienį, apie 14 val., Kvėdarnoje (Šilalės r.) ugniagesiai gelbėtojai surado trečiadienio vakarą nuskendusios 16-metės mergaitės kūną. Jis rastas trijų metrų gylyje.

Apie tai, kad Kvėdarnoje, už daugiabučių esančiame karjere skęsta 16 metų mergaitė, gelbėtojai pranešimą gavo trečiadienį, kiek po 21 val. Jos išgelbėti nepavyko, tą patį vakarą ugniagesiai ėmė ieškoti kūno, bet rasti jį pavyko tik kitą dieną.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

M. Kalnietis nemato savęs Š. Jasikevičiaus sistemoje

JAV teismas atmetė N. Venckienės skundą dėl ekstradicijos

Minint žydų istorijos metus - dėmesys žydiškoms Kauno vietoms

Internetinio žaidimo kūrėjams gręsia atsakomybė už neapykantos kurstymą

Birštono apžvalgos bokšto lankytojų atmintinė: nuo informacijos iki patarimų

Kauno policijos reidas: beteisė vairuotoja pareigūnams prisipažino gėrusi

Virš Lietuvos - Ukrainos karinių oro pajėgų žvalgai

Orai: po liūčių - dar viena karščio banga

Kauniečių pamėgtas turgus veiks ir darbo dienomis

Prezidentų stipendijos – 26 geriausiems studentams, net 10 iš jų Kauno universitetams