G. Nausėda apie rezonansinę bylą: šitokio termino mūsų kalboje neturi būti

R. Tenio nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jurbarkietę gegužės pabaigoje Kauno klinikose aplankęs išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad norėjo pareikšti jai empatiją ir užuojautą. G. Nausėda griežtai įvertino pasirodžiusias kalbas, kad nusikaltimo vykdytojai gali išsisukti nuo atsakomybės, tačiau teisėsaugai komanduoti neketina.

„Aš tikrai stebiu šitą procesą, kaip ir visi Lietuvos žmonės, ir aš tikrai nesu abejingas šitam procesui. Kai aš girdžiu kalbas apie tai, kad kažkas kažką vėl išsuks, tai va tokio termino mūsų teisinėje kalboje neturėtų būti“, – žurnalistams teigė būsimasis šalies vadovas.

G. Nausėda pabrėžė, kad niekas neturi nieko išsukti, visi turi gauti pagal nuopelnus. Tokie nusikaltimai, kurie vyksta ir šiuo metu, pridūrė jis, neturėtų būti stebimi pro pirštus.

Visgi išrinktasis Lietuvos prezidentas žadėjo jokiais atvejais nepradėti dalinti nurodymų teisėsaugai dėl tyrimų, nes tai yra „netoleruotina teisinėje valstybėje“.

„Dėl šitokio principo aš noriu pasisakyti kaip galima anksčiau, kad nekiltų jokių nesusipratimų“, – tvirtino išrinktasis prezidentas.

Gegužės pabaigoje smarkiai sumušta mergina trečiadienį buvo išleista iš Kauno klinikų. Jai dviejose vietose buvo sulaužytas žandikaulis, atlikta operacija, kurios metu kaulas sutvirtintas titaninėmis plokštelėmis.

Sumušta jurbarkietė išleista iš Kauno klinikų: tokie sužalojimai nedažni 19 nuotr.

Ikiteisminis tyrimas dėl nepilnametės sužalojimo ir galimo pasikėsinimo išžaginti pradėtas gegužės 26 dieną, gavus pranešimą, kad Tauragės rajone esančiame Keterių kaime sodyboje vaikinas smurtavo prieš nepilnametę.

Įtariamasis buvo neblaivus – po nusikaltimo jam nustatytas 1,12 promilės girtumas. Pagalbos prašę merginos iš Jurbarko artimieji socialiniame tinkle skelbė, jog nusikaltimas įvykdytas klasės vakarėlio metu. Prokurorai teigė, jog merginai padaryti sužalojimai bent preliminariai kvalifikuojami kaip nesunkūs.

Monstrus auginantis Jurbarkas iš arti: kas iš tiesų vyksta mieste ant Nemuno kranto? 58 nuotr.

Nusikaltimu įtariamas vaikinas buvo sulaikytas, o vėliau paleistas iš laikinojo sulaikymo paskyrus kelias kardomąsias priemones. Vis dėlto paaiškėjus, kad jis po įvykio grasino nukentėjusiajai, prokurorų prašymu jam paskirtas namų areštas ir intensyvi priežiūra.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Mokslininkai įspėja: suvaldyti klimato kaitą bus vis sunkiau (foto)

Paviešinta išpirkos suma, kurią „Žalgiris“ gavo už B. Daviesą

„Deimantinėje lygoje“ - svarbus kauniečio A. Gudžiaus startas

Į Palangą plūstant poilsiautojams – pareigūnų perspėjimas: šįkart būkite ypač budrūs

„Žalgiris“ sužinojo Eurolygos tvarkaraštį: pirmame ture – vėl su „Baskonia“

Kaunietis įpykęs: kodėl sudarkytas visiškai šviežiai paklotas asfaltas?

Sulaikytas kraupiu nužudymu Romainiuose įtariamas vyras

Trečdalį avarijų sukelia „klevai“ - įvardijo vieną kvailiausių priežasčių

Ministro A. Verygos pažadas medikams - nuo rugsėjo atlyginimai didės

V. Rupšys – prieš privalomą moterų šaukimą į kariuomenę