Fiksuoja skaitytojas: vasariniai parkavimo ypatumai Kaune

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio pavakarę vienoje pagrindinių miesto gatvių kaunietis užfiksavo ne paties rūpestingiausio automobilio statymo pavyzdį. Vairuotojas užvažiavo ant lankstaus kelio elemento ir, rodos, per daug nemąstęs paliko transporto priemonę.

„Savanorių prospektas, Kaunas, parkavimo ypatumai. Pasistatė ir nuėjo“, – juokėsi tikrai gana kuriozišką vairuotojo aplaidumą užfiksavęs skaitytojas. Tiesa, kuriozo jau būtų mažiau jeigu po ratu „palindusi“ būtų ne stovėjimo vietos gairelė, o pėsčiasis.

Šią situaciją kaunietis įamžino ties 423-iu numeriu Savanorių prospekte pažymėtu pastatu. Nuotraukoje lygiagrečiai važiuojamajai daliai pastatytos „Audi“ galinis dešinys ratas prispaudęs guminį automobilio stovėjimo vietą žymintį stulpelį.

Vairuotojų atidumo stygių rodančių situacijų Kaune bei netoli Kauno šiandien fiksuota ir daugiau. Antradienio rytą Partizanų gatvėje betonavimo paslaugas reklamuojantis automobilis pasileido važiuoti prieš eismą.

Laimei, šis incidentas baigėsi laimingai, ko negalėtum pasakyti apie avariją A1 magistralėje ties Neveronių posūkiu, kurioje sudalyvavo bent penki automobiliai. Iš pradžių susidūrus dviem transporto priemonėms, sudaužytų automobilių antroje greitkelio juostoje kaupėsi vis daugiau.

„Kas vyksta Kaune“ žiniomis, žmonės masinio eismo įvykio metu nenukentėjo. Kauniečiai dėl skaudžių ir juokingų, tačiau skaudžiai galėjusių pasibaigti įvykių kaltino antradienį tvyrantį alinantį karštį.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Aplinkkelyje prie „Megos“ - tragiška nelaimė

„Laisvės piknikas“ šiemet suburs virš 70 visuomeninių organizacijų

Marvelės g. apsivertus automobiliui prireikė visų pagalbos tarnybų

R. Karbauskis deklaravo naujus pirkinius: atskleista namo prie Kauno marių kaina

Kaune duris atvers naujas „McDonald's“ restoranas

Paskelbta kada bus pasirašyta ŽŪM patalpų Kaune nuomos sutartis (papildyta)

Pažėrė kritikos „Rail Baltica“: projektas neparengtas iki galo, įgyvendinimas atsilieka

Perspėjimas: socialiniuose tinkluose plintantis A. Sabonio atvaizdas - pasipelnymo įrankis

Po atostogų grįžęs Š. Jasikevičius: „Nesitikėjome, kad komandoje bus tiek pokyčių“

Apklausa parodė: įtakingiausias popkultūros atstovas – A. Mamontovas