Šilainiuose žmogui prireikė specialiųjų tarnybų pagalbos

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio vakarą policijos ekipažas ir greitosios pagalbos medikų brigada atskubėjo į Baltų prospektą. Prie visuomeninio transporto stotelės pagalba teikta garbaus amžiaus moteriai, kuri netikėtai išėjo iš namų.

„Pasirodo, karštis ypač pavojingas senyvo amžiaus žmonėms“, – kalbėjo antradienio sutemose specialiųjų tarnybų sujudimą užfiksavęs kaunietis.

Medikai moterį apžiūrinėjo greta „J. Grušo meno gimnazijos“ stotelės, skaitytojo vertinimu, jai buvo apie 80-90 metų. Tiesa, netrukus paaiškėjo, kad karštis galėjo ir nebūti lemiamas incidento faktorius.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad 20.47 val. žmogus pranešė apie sunkiai aplinkoje besiorientuojančią moterį, sutiktą ties Baltų prospekto 2-u pastatu.

Apie 80 metų amžiaus moteris buvo pareigūnų identifikuota, asmens duomenys aiškūs, informuoti jos artimieji. Į įvykio vietą iškviesti greitosios pagalbos medikai, pareigūnų žiniomis, moteris apžiūrėta ir perduota giminaičiams.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ pridūrė, kad dėl tam tikrų sutrikimų moteriškė ne pirmą kartą išėjo iš namų. Dukra ją atsivijo, garbaus amžiaus kaunietė vežama į gydymo įstaigą kaip ligoninė.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos

Aiškėja daugiau detalių apie kraupią nelaimę šalia „Megos“ (n-18)

Ateities plentu vėl rieda automobiliai

Aplinkkelyje prie „Megos“ - tragiška nelaimė

„Laisvės piknikas“ šiemet suburs virš 70 visuomeninių organizacijų

Marvelės g. apsivertus automobiliui prireikė visų pagalbos tarnybų

R. Karbauskis deklaravo naujus pirkinius: atskleista namo prie Kauno marių kaina

Kaune duris atvers naujas „McDonald's“ restoranas