Griūva buvusio žalgiriečio D. Šalengos santuoka

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaip rašo portalas DELFI, garsus krepšininkas su žmona Jolita Šalenge suka skirtingais keliais. Toks sprendimas priimtas po 14 bendro gyvenimo metų, 2005-aisiais susituokusi pora išskirta turėtų būti jau pirmadienį.

Tv3.lt žiniomis, teismą jau pasiekė poros skyrybų dokumentai, pirmadienį po pietų turėtų vykti parengiamasis posėdis. Šalengos žiedus sumainė 2005 m. vasarą, jiedu augina 11 metų dukrą.

Krepšininko karjerą žinomas sportininkas nutraukė praėjusiais metais, 42-ejų vyras praeityje žaidė ne vienoje žinomoje komandoje, praktiškai dešimt metų su pertraukomis lengvasis krašto puolėjas atidavė Kauno „Žalgiriui“.

Dar anksčiau D. Šalenga lkl.lt yra sakęs, kad praeityje sėkmingos karjeros priežastimi galėjo tapti tai, jog į didįjį sportą jis atėjo gana vėlai.

„Į krepšinį atėjau aštuoniolikos. Kiti, kurie žaidžia nuo pirmos klasės, galbūt persisotina krepšinio. Bet taip jau susiklostė mano karjera. Tose komandose, kuriose žaidžiau, sutikau gerus trenerius. Ir šiaip, man patinka visas šitas procesas, gyvenimo būdas. Kiek sveikata leidžia, tol noriu žaisti. Tai mane motyvuoja“, – kalbėjo jis.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad „Žalgiriui“ D. Šalenga atstovavo 2000-2005 m., 2007-2011 m. ir 2012 m. Krepšininkas yra šešiskart Lietuvos krepšinio lygos čempionas (LKL) ir triskart vicečempionas.

Įspūdingu šuoliu ir neblogu metimu pasižymėjęs puolėjas 2002 m. laimėjo LKL Dėjimo į krepšį konkursą, o 2003 m. su Antano Sireikos treniruojama Lietuvos rinktine Švedijoje pasidabino Europos krepšinio čempionato auksu.

27 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Prie avaringos Kauno sankryžos partrenktas dviratininkas

„Kauniečio testas“: nuo patyčių iki melagysčių

Sunku patikėti: į kaunietės automobilį magistralėje parskriejo elektrinis įrankis

Šilainiškiai būrėsi į atnaujinto parko atidarymą

Situaciją Kaune ėmėsi spręsti nacionaliniu mastu: A. Kupčinskas siūlo keisti įstatymą

Paskutinį mėnesio sekmadienį - priminimas kauniečiams

Garsus mokslininkas pamokė, kaip atsikirsti Lietuvos vakcinų priešininkams

Kauniečiai išskyrė 10 priežasčių, kodėl Kaunas – geriausias Lietuvoje

Kaune sekmadienį atidaromas atnaujintas Santarvės parkas

„Laisvės pikniko“ diskusija: ar Kauno meras vykdo duotus pažadus?