Griūva buvusio žalgiriečio D. Šalengos santuoka

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaip rašo portalas DELFI, garsus krepšininkas su žmona Jolita Šalenge suka skirtingais keliais. Toks sprendimas priimtas po 14 bendro gyvenimo metų, 2005-aisiais susituokusi pora išskirta turėtų būti jau pirmadienį.

Tv3.lt žiniomis, teismą jau pasiekė poros skyrybų dokumentai, pirmadienį po pietų turėtų vykti parengiamasis posėdis. Šalengos žiedus sumainė 2005 m. vasarą, jiedu augina 11 metų dukrą.

Krepšininko karjerą žinomas sportininkas nutraukė praėjusiais metais, 42-ejų vyras praeityje žaidė ne vienoje žinomoje komandoje, praktiškai dešimt metų su pertraukomis lengvasis krašto puolėjas atidavė Kauno „Žalgiriui“.

Dar anksčiau D. Šalenga lkl.lt yra sakęs, kad praeityje sėkmingos karjeros priežastimi galėjo tapti tai, jog į didįjį sportą jis atėjo gana vėlai.

„Į krepšinį atėjau aštuoniolikos. Kiti, kurie žaidžia nuo pirmos klasės, galbūt persisotina krepšinio. Bet taip jau susiklostė mano karjera. Tose komandose, kuriose žaidžiau, sutikau gerus trenerius. Ir šiaip, man patinka visas šitas procesas, gyvenimo būdas. Kiek sveikata leidžia, tol noriu žaisti. Tai mane motyvuoja“, – kalbėjo jis.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad „Žalgiriui“ D. Šalenga atstovavo 2000-2005 m., 2007-2011 m. ir 2012 m. Krepšininkas yra šešiskart Lietuvos krepšinio lygos čempionas (LKL) ir triskart vicečempionas.

Įspūdingu šuoliu ir neblogu metimu pasižymėjęs puolėjas 2002 m. laimėjo LKL Dėjimo į krepšį konkursą, o 2003 m. su Antano Sireikos treniruojama Lietuvos rinktine Švedijoje pasidabino Europos krepšinio čempionato auksu.

27 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į Lietuvą atvyksta JAV karinė technika

Neva dėl ramesnio miego išgėrusiam dviratininkui – tuštesnė piniginė

Už mažiau taršų automobilį – kompensacinė išmoka

Atgal į gimtąjį Kauną: kaunietis iš Olandijos sugrįžo kurti verslo

Žiemai pasiruošta – centralizuotos šilumos kaina pinga

Geriausiems Lietuvos sportininkams ir treneriams – įvertinimas už nuopelnus

Po pralaimėjimų Eurolygoje žalgiriečiai atsitiesė LKL ir palaužė Klaipėdos „Neptūną“

R. Kalinkinas parengė staigmenų Kaunui

SEB bankas keliems šimtams klientų per klaidą nuskaitė pinigus

Eurolyga pripažino: „Žalgirio“ rungtynių pabaigoje teisėjai suklydo tris kartus