„Happspace“ patirtis įveikus „Citadele Kauno maratoną“: bėgimas suartina kolegas ir stiprina komandą – Kas vyksta Kaune

„Happspace“ patirtis įveikus „Citadele Kauno maratoną“: bėgimas suartina kolegas ir stiprina komandą

Vasara – palankiausias ir populiariausias metas vadinamiesiems team building renginiams. Kaip juos praleisti įdomiai ir naudingai? Didžiausias Kaune bendradarbystės erdvių tinklas „Happspace“ dalijasi savuoju, jau ne kartą išbandytu, „receptu“. Beveik pusšimtis čia dirbančių žmonių su savo artimaisiais sekmadienį praleido dalyvaudami didžiausioje vasaros bėgimo šventėje – „Citadele Kauno maratone“.

Palaikymas vietoje konkurencijos

Nors įprastai bėgimas laikomas individualia sporto šaka, tačiau dalyvavimas didžiuosiuose renginiuose gali būti puikus būdas bendruomeniškumui skatinti. Būtent tokiu požiūriu vadovaujasi ir nuolat auganti „Happspace“ komanda, nebe pirmus metus apsijungianti bendriems iššūkiams ir antrą birželio sekmadienį tradiciškai pasitinkanti „Citadele Kauno maratone“.

„Esame draugiški, pozityvūs kolegos, todėl natūraliai kyla poreikis puoselėti tą susiformavusią tvirtą bei nuolat didėjančią bendruomenę. „Happspace“ vardas savaime kalba apie erdvę laimingiems žmonėms, o bėgimas – vienas efektyviausių būdų dar labiau sustiprinti laimės pojūtį gaunant galingą pliūpsnį laimės hormonų – endorfinų. Belieka tiesiog mėgautis tuo drauge su tūkstančiais bėgimo entuziastų vienoje didelėje šventėje“, – teigia „Happspace“ bendruomenės lyderė Julija Jokužytė.

„Happspace“ komandos nariai išbandė jėgas Kauno maratone / R. Tenio nuotr.

Ji pabrėžia, kad čia nėra jokios tarpusavio konkurencijos. Priešingai – kolegos vienas kitą palaiko, o varžosi tik patys su savimi, įgydami dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Iššūkių įveikimas drauge motyvuoja, stiprina jų tarpusavio ryšį, komandinę dvasią ir galiausiai kiekvienam tampa asmeniniu įrodymu, jog nieko nėra neįmanomo.

Bendri iššūkiai – lengvesni

Iš beveik penkiasdešimties startavusiųjų dauguma komandos narių rinkosi 5 km distanciją. Taip pat nemažo populiarumo tarp dalyvių sulaukė pusantro kilometro Šeimų bėgimas. Tačiau buvo ir tokių, kurie savo ištvermę pademonstravo 10 km trasoje ar net įveikdami visą pusmaratonį. Plečiantis dalyvių gretoms bei didėjant nubėgtiems atstumams, atitinkamai stiprėja tikimybė, jog kitąmet bent vienas jų pasiryš ir pilnam maratonui (42,195 km).

Kiekvieno finišavusio dalyvio trofėjų kolekciją papildė „Citadele Kauno maratono“ medaliai. Be to, šventinės dienos emocijos išlieka ilgam, tad po bėgimo ypač smagu aptarinėti rezultatus ir dalintis patirtais įspūdžiais. Tai puiki tema kolegiškiems pokalbiams prie puodelio kavos.

„Happspace“ komandos nariai išbandė jėgas Kauno maratone / R. Tenio nuotr.

„Bendrystė yra nuostabus dalykas, kuris praturtina kiekvieno žmogaus vidinį pasaulį. Kartu įveikti iššūkius kur kas lengviau. Be to, labai smagu dalintis geromis emocijomis, padrąsinti vienas kitą. Ilgainiui šios gerosios savybės labai praverčia ir kasdieniuose darbuose“, – įsitikinusi mobiliosios aplikacijos „Dserve“ kokybės užtikrinimo specialiste dirbanti Rūta Laurikaitytė, drauge su vyru nubėgusi pusę maratono.

Šių metų pradžioje prie „Happspace“ bendruomenės prisijungusi moteris pasakoja nuolat dalyvaujanti čia rengiamose paskaitose bei seminaruose, tačiau visada laukusi progų aktyvesniam laisvalaikiui su kolektyvu.

Geriau už įprastą vakarėlį

„Ne paslaptis, kad įprasti korporatyviniai vakarėliai dažniausiai neturi daug bendro su sveikatingumu. Tuo tarpu mes savo kolegas skatiname rinktis turiningesnį bei naudingesnį laisvalaikį, kuris išties prisideda prie sveikesnės gyvensenos, geresnės savijautos. Tuo pačiu raginame įtraukti savo šeimos narius, bičiulius. Suprantama, nesame tokie vieninteliai, tačiau geri pavyzdžiai užkrečia, tad kitąmet tikimės prie starto linijos ir trasoje sutikti dar daugiau kolektyvų iš įvairių organizacijų“, – kalbėjo J. Jokužytė.

Netrukus „Happspace“ vardą ant ryškiaspalvių komandinių marškinėlių pakeis naujas pavadinimas „Workland“. Šiuo metu per 200 įvairių sričių specialistų vienijantis bendradarbystės erdvių tinklas Kaune jungiasi prie tarptautinio operatoriaus. Tai leidžia drąsiau prognozuoti, jog kitąmet vasarišką bėgimo iššūkį ši komanda pasitiks dar gausesnė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA