Turininga vasara Kaune: moterų bendruomenė rengia nemokamas paskaitas ir seminarus

Asociatyvi / D. Beržinio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasara mieste taip pat gali būti labai įdomi ir prasminga – šį teiginį bandys įrodyti aktyvių moterų bendruomenė iš Kauno, kuri šią vasarą miestiečiams siūlo net dvi dešimtis nemokamų renginių saviugdos temomis.

Visą vasarą, kiekvieno pirmadienio vakarą, nuo birželio 10 d., Kaune įsikūrusiuose „GAJA namuose“ vyks nemokamos profesionalių lektorių paskaitos, skirtos sveikatinimuisi, atsipalaidavimui nuo streso, gilesniam savęs pažinimui, vidiniam

augimui, pasitikėjimo savo jėgomis skatinimui. Taip pat papildomų nemokamų paskaitų pirmadienio rytais žadama ir mamoms, auginančioms mažuosius.

Kaip teigia viena iš šios idėjos autorių ir sumanytojų Neringa Vygintauskienė, šių renginių tikslas – paskatinti žmones prasmingai ir turiningai leisti savo laisvalaikį, gilintis į save ir savo galimybių plėtimą, skatinti bendrauti, burtis į aktyvias bendruomenes mieste.

„Subūrėme puikią lektorių komandą, su kuriais šią vasarą planuojame visą plačią nuostabių renginių paletę. Joga, meno terapija, paskaitos apie emocijas, kaip su jomis tvarkytis ir kaip rasti vidinę pusiausvyrą, paskaitos tėvams, taip pat paskaitos apie verslumą moterims, viešasis kalbėjimas, vakarai apie savo autentiškumo ugdymą, streso valdymą, savo kūno ir jo signalų pažinimą, atsipalaidavimo metodus, gebėjimą tvarkytis tiek išoriniame pasaulyje, tiek savo viduje“, – paskaitų temas vardijo viena iš moterų bendruomenės Kaune įkūrėjų N. Vygintauskienė.

Socialiai inovatyvi erdvė Kaune

Trečius metus veikianti ir per 200 kauniečių vienijanti moterų bendruomenė Kaune organizuoja daugybę paskaitų bei užsiėmimų su garsiausiais Lietuvos saviugdos treneriais. Kaip teigia šių namų įkūrėja Neringa, namai visada yra atviri bendrystei.

„Čia santykis kuriamas per priėmimą ir artimo ryšio auginimą. Vyksta moterų vakarai, stovyklos, meno terapijos ir daugybė kitų veiklų. Mūsų erdvė – atvira visiems: tiek norintiems dalintis, tiek ieškantiems vidinės ramybės, galbūt savanoriavimo, o gal ir galimybių savo svajonių įgyvendinimui. Tikslas – suteikti galimybę moteriai realizuotis ir gyventi vidinėje bei išorinėje darnoje, laisvėje, kūryboje“, – teigia N. Vygintauskienė.

Į nemokamus renginius reikia registruotis.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sekmadienio vakarą Karmėlavoje užsiliepsnojo namas ir garažai (foto)

Savadarbių muilinių lenktynėse - įspūdingas dalyvių išradingumas: nuo cepelinų iki „Sostų karų“

Kauno „Žalgiris“ pergalingai baigė pasirodymą Turkijoje

Istorinis pasaulio lietuvių kongresas: sutelkti tėvynės labui

Kauno centre įsibėgėjo savadarbių muilinių lenktynės

Skaitytojai: Laisvės alėjos pėsčiųjų zona tapo didele parkavimo aikštele

Pravieniškėse – pavojingos linksmybės, kuriose dalyvauja net 90 proc. kalinių

Fiksuoja skaitytojai: Eiguliuose „zuikiu“ važiuodami vaikai rizikuoja savo gyvybėmis

„Nestlé“ stoja į kovą su klimato kaita: populiarins net subalansuotą mitybą

Kauno karas su rajonu: palygino su Lotynų Amerikos miestų raida