„Sijonuotos vasaros sutiktuvės“ Kaune: rekordinis moterų skaičius puoselėjo moteriškumą

G. Radišauskienės (VėjųFėja Photography) nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šį penktadienį 16-oje Lietuvos miestų, tarp jų ir Kaune, šimtai moterų sutiko vasarą sijonuotos. Renginio „Sijonuotos vasaros sutiktuvės“ metu Kauno senamiestis, o vėliau ir Santakos parkas pasipuošė moterų šypsenomis, kurios kvietė švęsti moteriškumą ir telktis bendrystei.

Renginio idėja – priminti moterims apie išskirtinai moterišką rūbą, kuris ne tik puošia, bet suteikia sakralinę prasmę, o taip pat padėti joms užmegzti draugiškus santykius ir burtis bendroms veikloms, rašoma pranešime spaudai.

„Labai norisi, kad moterys susitikusios papasakotų, pristatytų viena kitai, ką jos veikia gyvenime, atskleistų ir pristatytų savo veiklas, kurios jas džiugina, pakrauna energijos – tai gali būti įvairūs menai, rankdarbiai, kulinarija, amatai“, – kalbėjo renginio sumanytoja vilnietė Natalija Balinskaja.

„Sijonuotos vasaros sutiktuvės“ Kaune pritraukė būrį moterų / Organizatorių nuotr.

Trečius metus Kaune vykstančio renginio organizavimas patikėtas vienai Kauno moterų bendruomenei „Gaja namai“. Šių namų viena iš įkūrėjų Laura Stankevičiūtė teigia, kad toks renginys patikėtas neatsitiktinai, jis puikiai atspindi minėtos bendruomenės idėją – telkti moteris bendrystei.

„Džiaugiamės, kad su savo savanorių moterų bendruomene šiais metais organizavome renginį ir į jį, palyginus su praėjusiais metais, susirinko rekordinis skaičius moterų. Tai puiki galimybė susiburti bendrystei, pasidalinti savo idėjomis, veiklomis, smagiai praleisti laiką. Dažnai per kasdienius rūpesčius mes pamirštame, kaip gera užsidėti sijoną ir smagiai atsipalaiduoti moteriškoje kompanijoje“, – tvirtina L. Stankevičiūtė.

Nuo chna piešinių iki ekstazinių šokių

Keturias valandas vykusio renginio metu moterys turėjo galimybę išbandyti įvairias veiklas – kalanetiką, Zumba šokius, širdies čakros meditaciją, pasipuošti magiškais chna raštais ant kūno.

Šokėja Diana Vonžodaitė pakvietė moteris neįprastam ekstaziniam šokiui. Viso renginio metu veikė mamos ir vaiko erdvė, kur mažieji rado daug įdomios veiklos su natūraliomis priemonėmis. Didesnieji vaikai išbandė „Yoga Zoo“.

„Sijonuotos vasaros sitiktuvės“ vainikuotos instrumentalisto, dainuojamosios poezijos atlikėjo Vyginto Zmejausko nuotaikingomis dainomis.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

R. Karbauskis: keisis mažiausiai keturi ministrai

Išskirtinį rodsterį vairuojantis kaunietis vokišką automobilį iškeitė į japonišką: susirgau MX-5 liga

Kauniečių sėkmė Tarptautinėse vaikų žaidynėse: 10 individualių trofėjų ir futbolininkų auksas

Dėl karo ar krizių į Lietuvą grįžtantys lietuviai gaus nemokamą sveikatos draudimą

Naktį Lietuva stebėjo dalinį Mėnulio užtemimą: reiškiniu buvo galima grožėtis beveik 3 valandas

Miesto centre įsibėgėjus gatvės rekonstrukcijai, pėsčiuosius paliko ant ledo

Iš Kauno kilusi G. Martirosianaitė oficialiai pakeitė pavardę

R. Kazėnienė pratrūko: prokuratūrą reikia aptverti tvora ir visi žinos, už ką prokurorai ten sėdi

Vyriausybė apsisprendė - nuo šiol tarą privalės priimti ir kaimo parduotuvėse

Trečiadienio pavakarę Vilijampolėje - „Volkswagen" ir „MAN" susidūrimas