Išleistuvės, vestuvės, krikštynos – kaip pasipuošti vasaros švenčių maratonui?

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasara jau įsiveržė į mūsų gyvenimus visu gražumu, o kartu su ja – daugybė progų gražiai pasipuošti. Išleistuvės, vestuvės, krikštynos – tik dalis svarbių, reikšmingų ir šventiškų įvykių, kurie mus ištinka vasarą. Stilistė Roberta Kučinskaitė rekomenduoja keletą smagių derinukų poroms, padėsiančių įveikti visą švenčių maratoną.

Svarbu, kad tiktų ir patiktų

Pasak stilistės, šventiški drabužiai gali tikti gana įvairioms progoms. O renkantis juos reikia žinoti kelis pagrindinius principus. Patarimai ypač aktualūs jauniems žmonėms dažnai pirmą kartą tenka svarbūs vaidmenys – tiek dalyvauti artimų draugų vestuvėse, tiek mokyklos baigimo progai pasipuošti, tiek ir kitoms šventiškoms progoms, kurių pagausėja pradėjus savarankiškesnį gyvenimą.

Patrauklių ir jaunatviškų derinių stilistė ieškojo parduotuvių gausa išsiskiriančiame Kauno prekybos miestelyje „Urmas“. Paprasta tiesa, kad įvairesnių, įdomesnių derinių galima rasti ten, kur vienoje vietoje yra daug prekybininkų, tai renkantis šventinę aprangą į tai derėtų atkreipti dėmesį.

Nors šventiški drabužiai turi tam tikrus bendrus bruožus, vis tik dabar palankiai žiūrima į kiekvieno individualų pasirinkimą. Išties, juk svarbu, kad pačiam šventės dalyviui patiktų jo apranga, kad jis jaustųsi patogiai ir gerai. O nuo to didžiąja dalimi priklausys ir jo šventinė nuotaika.

Nuo vasariškos gaivos iki ryškaus kostiumėlio

Vienas iš stilistės siūlomų variantų merginai – vientisos spalvos suknelė su detalėmis viršuje. Tokio tipo suknelę gali rinktis merginos norinčios atitraukti dėmesį nuo plačių klubų. Gofruoto audinio vertikalus dryžuotumas išilgina siluetą, kas suteikia elegancijos, liaunumo.

Kadangi suknelė labai švelnios spalvos, akcentui siūlyčiau įdomesnį rankinuką, kuris būtų tamsesnis nei pati suknelė. Taip visam komplektui suteiksime tam tikro ryškumo“, – sakė R. Kučinskaitė.

Jei suknelės viršus siuvinėtas karoliukais, jis pabrėžia pečių liniją.

„Aksesuarai – apyrankės, auskarai – čia tiktų kuo neutralesni, ramesni, arba jų išvis gali nebūti, nes siuvinėta suknelės dalis ir taip suteikia puošnumo“, – komentavo stilistė.

Jaunai merginai galima rinktis ir visai lengvą, vasarišką įvaizdį – švelnios spalvos suknelę, atidengtais ir paryškintais pečiais. Tai suteikia moteriškumo ir subtilumo. Kad įvaizdis išliktų gaivus, lengvas ir vasariškas, aksesuarai čia taip pat nėra reikalingi.

„Kiek kitoks pasirinkimas – rožinis kostiumėlis, kuris suteikia galimybę atrodyti gana oficialiai, bet kartu ir smagiai, žaismingai. Prie jo idealiai tiktų nedidelė rankinė ir minimalistiniai auskarai“, – teigė R. Kučinskaitė.

Vaikinams – aksesuarų magija

Vaikinai, vyrai visada atrodys šventiškai vilkėdami kostiumą. Spalvos ir aksesuarai padės atrodyti oficialiau, žaismingiau ar paprasčiau. Pilkas, tamsiai mėlynas kostiumas tiks beveik visada. Languotas kostiumo audinys suteikia žaismingumo. Laikrodis, peteliškė, kaklaraištis suteiks daugiau oficialumo. Be aksesuarų ar pasilikę tik liemenę arba vien marškinius sukursite laisvesnį stilių.

„Prie ramios, tamsios spalvos kostiumo, kad derinys būtų gyvesnis, siūlyčiau ryškų kaklaraištį ar peteliškę. Jei paliksime tik klasikines kelnes su marškiniais arba liemene, vaikinas atrodys puošniai bet laisvai, neįpareigotai“, – komentavo stilistė R. Kučinskaitė.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno rajone į gyvenamojo namo kiemą nukrito lėktuvas: žuvo du žmonės

Narkomanų problemas sprendžia „vartojimo kambariai“: ar reikia tokių Kaune?

Kauniečių dizainerių idėjos pelnė tarptautinės architektų komisijos pripažinimą

Savaitgalį vykdyto reido metu nepilnamečiui jau devintą kartą išrašyta bauda noro vairuoti nesustabdė

98-osios sukakties proga Nacionaliniame M. K. Čiurliono muziejuje - išskirtinė paroda

Sekmadienį atnaujinami traukinių tvarkaraščiai tarp Vilniaus ir Kauno

Sinoptikai įspėja: naktį – stiprus vėjas, kai kurie keliai bus slidūs

Skandalingoji kauniečio R. Alijevo byla: kaltinamasis išteisintas, tačiau pagrindinė mįslė – neįminta

Elektronine bankininkyste pasipiktinusi kaunietė: kaip viską suspėti senjorui?

Šeštadienį Rotušės aikštė pakvipo „Maltiečių sriuba“: siekiama gražaus tikslo