Nors buvo žadėta – ketvirtadienio rytą „Raketa“ iš Kauno į Nidą neišplaukė – Kas vyksta Kaune

Nors buvo žadėta – ketvirtadienio rytą „Raketa“ iš Kauno į Nidą neišplaukė

R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienio rytą planuotas pirmasis legendinio laivo „Raketa“ reisas iš Kauno į Nidą neįvyko – tam atsirado kliūčių. Nors naujienų portalui lrt.lt laivo atstovai teigė, jog nebuvo gauti visi reikiami leidimai, portalo „Kas vyksta Kaune“ duomenimis, laiko pritrūko iki galo paruošti laivą techniškai.

Kapitalinis vieno iš dar sovietiniais laikais Nemuno bangas skrodusio laivo atnaujinimas buvo baigtas šių metų gegužės 22, kuomet laivas „Raketa“ iškilmingai nuleistas į Nemuno vandenis. Tuomet susirinkusiems svečiams ir žurnalistams žadėta, kad pirmasis reisas legendiniu laivu įvyks birželio 6-ąją dieną prieš pat Nidos vasaros sezono atidarymo šventes bei garsius festivalius „Benai, plaukiam į Nidą“ bei „Sveika, Neringa“.

Į „Raketos“ nuleidimą atvykęs V. Matijošaitis susikivirčijo su vandens kelių direkcijos vadovu 39 nuotr.

Tačiau iki pat trečiadienio vakaro galimybės įsigyti bilietą oficialioje laivo „Raketa“ svetainėje taip ir neatsirado, o norintieji gauti daugiau informacijos buvo kviečiami registruotis ir gauti naujienlaiškį, kad kelionės jau pradedamos vykdyti.

Planuota, kad laivas „Raketa“ į Nidą plauks ketvirtadienio, penktadienio ir šeštadienio rytais, o atgal grįš ketvirtadienio, penktadienio ir sekmadienio vakarais.

Kaip pavyko sužinoti portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams, laivas jau plaukioja Nemunu, bet pirmasis techninis jo patikrinimas vandenyje įvyko tik šį trečiadienį ir laivo įgulai tiesiog pritrūko laiko iki galo techniškai paruošti laivą iki suplanuoto pirmojo reiso, kad būtų maksimaliai užtikrintas keleivių saugumas.

Planuose yra ir vienas techninis plaukimas be bilietus įsigijusių keleivių, tačiau kokiu maršrutu jis vyks ir ar yra tikimybė, kad ši savaitgalį „Raketa“ visgi pasirodys Nidoje, laivo atstovai atskleisti nenorėjo.

Žadama, kad daugiau informacijos apie reisų atnaujinimą laivu „Raketa“ bus paskelbta šį savaitgalį arba kitos savaitės pradžioje, o naujienų agentūra BNS, percituodama lrt.lt šaltinį teigė, kad pirmasis plaukimas startuos kitą savaitę – birželio 13 dieną. Naujienų portalų lrt.lt įmonės „Vandens kelias“ vadovas Nerijus Šilgalis tvirtino, kad kelionę laivu iš Kauno į Nidą teko atidėti dėl formalumų, nes dėl didelio darbų krūvio nepavyko gauti visų reikiamų leidimų.

Rekonstruotas greitaeigis keleivinis laivas „Raketa“ Nemunu vėl pradės kursuoti po aštuonerių metų pertraukos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.