Netoli Kauno atidaryta nauja autobusų stotis

„Kautra“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šį ketvirtadienį po metų statybų duris atvėrė dar viena autobusų stotis – prieniškiai ir miesto svečiai dalyvavo rekonstruotos autobusų stoties atidaryme. Pristatyme dalyvavę Prienų rajono meras Alvydas Vaicekauskas bei „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas perkirpo simbolinę atidarymo juostą bei pakvietė miestiečius į naująją stotį.

„Džiaugiuosi, kad šiandien Prienuose galime atidaryti dar vieną naują ir modernų objektą. Ir taip miestas gali judėti pirmyn ir augti. Tikimės, kad keleiviams patiks stotis ir jų kasmet vis daugės“, – „Kautros“ pranešime spaudai cituojamas Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.

Naujosios stoties keleivių laukimo salė daug erdvesnė, iš jos keleiviams patogu matyti atvykstančius autobusus. Autobusų stotyje įsikūrusi kepyklėlė, veikia bilietų kasos, siuntų terminalas, įrengtas viešasis tualetas.

Laimėjusi savivaldybės skelbtą konkursą autobusų stoties operatoriumi tapo keleivių vežėja UAB „Kautra“. Pagal susitarimą, įmonė autobusų stotyje veiklą vykdys 10 metų.

„Matydamas tiek daug susirinkusių žmonių į stoties atidarymą žinau, kad keleiviai ir toliau sėkmingai keliaus į Prienus ir iš jų. Gražu matyti atnaujintą stotį, kurioje ir darbuotojai, ir keleiviai galės jaustis patogiai. Smagu, kad savivaldybė ryžosi ir įgyvendino šį projektą“, – minėjo L. Skardžiukas.

Autobusų stoties rekonstrukcijos vertė – 400 tūkst. eurų. Projektas finansuotas iš Europos Sąjungos fondo ir Prienų rajono savivaldybės lėšų.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad „Kautra“ yra ir Kauno autobusų stoties operatorė. Naujas Kauno stoties pastatas buvo pastatytas privačiomis lėšomis, jį vystė UAB „Kautros nekilnojamasis turtas“.

33 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Karas dėl šimto Kauno apylinkių kaimų: klausimų daugiau nei atsakymų

Kauno gimnazijos direktoriaus pavaduotojui - fantastiškas karjeros šuolis

Į laisvę lygtinai paleisto žudiko policija ieško kaip dingusio be žinios

Skaidri ir sklandi būsto nuoma: ką turi žinoti nuomotojas ir nuomininkas?

Šventiniai savaitgaliai nesibaigia: miestą užvaldys Europos paveldo dienos

Grybauti išėjęs kėdainiškis dingo be žinios

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

V. Matijošaitis pravėrė naujųjų savo rūmų duris: kainavo dvigubai brangiau, nei planuota

Pradėtos naujo rinktinės trenerio paieškos: susitiko su pirmu kandidatu

Kaune į kojas dėjęs nusikaltėlis vis dar laisvėje, Kalėjimų departamentas ramina gyventojus