Petrašiūnuose – prabangaus „Mercedes-Benz“ smūgis į daugiabutį

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Juodas antradienis Kauno vairuotojams tęsiasi. Pavakarę senovinis amerikietiškas automobilis sudaužytas magistralėje, vėliau – išgėręs vairuotojas Šiaurės prospekte, galiausiai – smarkus susidūrimas T. Masiulio gatvėje. Ne vietoje pasipainiojus praeiviui, ši nelaimė galėjo baigtis daug liūdniau.

Sumaitotų transporto priemonių vaizdai socialiniuose tinkluose pradėjo plisti apie 19.30 val. Kauniečiai ir „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai fiksavo T. Masiulio gatvėje, netoli R. Kalantos gatvės žiedinės sankryžos sudaužytus  „Honda“ ir „Mercedes-Benz“ markių automobilius. Pastarasis perlėkė šaligatvį ir trenkėsi į čia pat stovinčio daugiabučio sieną.

Čia greitai pasirodė greitoji medicinos pagalba, ugniagesiai ir policijos pareigūnai, forminantys avariją iki šiol. Nelaimės liudininkai tvirtino, kad smūgio garsas buvo tiesiog didžiulis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie avariją T. Masiulio gatvėje gautas 19.22 val., šioje vietoje susidūrė du automobiliai.

Greitosios pagalbos medikai apžiūrėjo eismo įvykio dalyvius, kadangi mašinos buvo smarkiai apgadintos. Vienas žmogus išvežtas į gydymo įstaigą. Pirminiais duomenimis, vairuotojai buvo blaivūs.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja patikslino, kad į Kauno klinikas pristatyta nukentėjusi moteris.

81 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno oro uosto kavinėse atliktos FNTT kratos

Naktį numatomos sunkios eismo sąlygos

Prieš akistatą su „Alba“ Š. Jasikevičius išskyrė žaidybinio plano akcentus

Muštynės kebabinėje: policija ieško šių vyriškių

Lietuva ruošiasi 5G ryšio plėtrai: įvardijo, kada ryšį turėsime Kaune ir kituose miestuose

Iš griūvančio pastato vasarą evakuotiems kauniečiams – gera žinia

Išaiškino naujų radarų naudojimo ypatumus: pareigūnams KET negalioja

Kaune startavo internetinė sporto erdvių nuomos platforma

Kauno pareigūnams įkliuvo automobilį vairavęs neblaivus karys

Kelio atkarpoje ties „Mega“ pradėta tilto per Nerį statyba