Petrašiūnuose – prabangaus „Mercedes-Benz“ smūgis į daugiabutį

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Juodas antradienis Kauno vairuotojams tęsiasi. Pavakarę senovinis amerikietiškas automobilis sudaužytas magistralėje, vėliau – išgėręs vairuotojas Šiaurės prospekte, galiausiai – smarkus susidūrimas T. Masiulio gatvėje. Ne vietoje pasipainiojus praeiviui, ši nelaimė galėjo baigtis daug liūdniau.

Sumaitotų transporto priemonių vaizdai socialiniuose tinkluose pradėjo plisti apie 19.30 val. Kauniečiai ir „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai fiksavo T. Masiulio gatvėje, netoli R. Kalantos gatvės žiedinės sankryžos sudaužytus  „Honda“ ir „Mercedes-Benz“ markių automobilius. Pastarasis perlėkė šaligatvį ir trenkėsi į čia pat stovinčio daugiabučio sieną.

Čia greitai pasirodė greitoji medicinos pagalba, ugniagesiai ir policijos pareigūnai, forminantys avariją iki šiol. Nelaimės liudininkai tvirtino, kad smūgio garsas buvo tiesiog didžiulis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie avariją T. Masiulio gatvėje gautas 19.22 val., šioje vietoje susidūrė du automobiliai.

Greitosios pagalbos medikai apžiūrėjo eismo įvykio dalyvius, kadangi mašinos buvo smarkiai apgadintos. Vienas žmogus išvežtas į gydymo įstaigą. Pirminiais duomenimis, vairuotojai buvo blaivūs.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja patikslino, kad į Kauno klinikas pristatyta nukentėjusi moteris.

81 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos

Aiškėja daugiau detalių apie kraupią nelaimę šalia „Megos“ (n-18)

Ateities plentu vėl rieda automobiliai

Aplinkkelyje prie „Megos“ - tragiška nelaimė

„Laisvės piknikas“ šiemet suburs virš 70 visuomeninių organizacijų

Marvelės g. apsivertus automobiliui prireikė visų pagalbos tarnybų

R. Karbauskis deklaravo naujus pirkinius: atskleista namo prie Kauno marių kaina

Kaune duris atvers naujas „McDonald's“ restoranas