Petrašiūnuose – prabangaus „Mercedes-Benz“ smūgis į daugiabutį

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Juodas antradienis Kauno vairuotojams tęsiasi. Pavakarę senovinis amerikietiškas automobilis sudaužytas magistralėje, vėliau – išgėręs vairuotojas Šiaurės prospekte, galiausiai – smarkus susidūrimas T. Masiulio gatvėje. Ne vietoje pasipainiojus praeiviui, ši nelaimė galėjo baigtis daug liūdniau.

Sumaitotų transporto priemonių vaizdai socialiniuose tinkluose pradėjo plisti apie 19.30 val. Kauniečiai ir „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai fiksavo T. Masiulio gatvėje, netoli R. Kalantos gatvės žiedinės sankryžos sudaužytus  „Honda“ ir „Mercedes-Benz“ markių automobilius. Pastarasis perlėkė šaligatvį ir trenkėsi į čia pat stovinčio daugiabučio sieną.

Čia greitai pasirodė greitoji medicinos pagalba, ugniagesiai ir policijos pareigūnai, forminantys avariją iki šiol. Nelaimės liudininkai tvirtino, kad smūgio garsas buvo tiesiog didžiulis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie avariją T. Masiulio gatvėje gautas 19.22 val., šioje vietoje susidūrė du automobiliai.

Greitosios pagalbos medikai apžiūrėjo eismo įvykio dalyvius, kadangi mašinos buvo smarkiai apgadintos. Vienas žmogus išvežtas į gydymo įstaigą. Pirminiais duomenimis, vairuotojai buvo blaivūs.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja patikslino, kad į Kauno klinikas pristatyta nukentėjusi moteris.

81 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tarptautinės operacijos metu Lietuvoje sulaikyta šimtai tūkstančių suklastotų saldainių

Netoli Kauno atgabentos pirmosios kovos mašinos „Vilkas“

Vokietijoje dirbęs mokslininkas su žemėmis sumaišė garsiai nuskambėjusį V. Matijošaičio planą

Kauniečiai teiraujasi: gal jau ruoštis karui? (papildyta)

„Orus atlygis“ darbo skelbimuose lieka vis toliau už nugaros

Ant Seimo stalo - nauji ribojimai tabako gaminiams

Teisme prabilo tragišką avariją A. Juozapavičiaus prospekte sukėlusi moteris

Uždarius vieną pagrindinių Kauno jungčių, kelininkų laukia trys darbai

Ties derybų dėl koalicijos finišo tiesiąja žlugo „tvarkiečių“ frakcija

Seimas išsuko P. Gražulio uodegą: neleido patraukti baudžiamojon atsakomybėn