Visi laivų maršrutai iš Kauno: išsirinkite ir plaukite – Kas vyksta Kaune

Visi laivų maršrutai iš Kauno: išsirinkite ir plaukite

„Kas vyksta Kaune“ montažas

Prasidėjus šiltajam sezonui Kaune atgimė kelionės laivais – šiuo metu iš Kauno laivai kursuoja į Birštoną, Vilkiją, Zapyškį bei Kačergine. Ateinančią savaitę žadama atnaujinti ir maršrutą iš Kauno į Nidą. Romantiškos kelionės laivais ne tik leis pasigėrėti kerinčiais gamtos vaizdais, bet ir sutaupyti laiko bei pinigų.

Iš Kauno – į Birštoną

Maršrutas Kaunas – Birštonas startavo prieš šešerius metus, o pirmasis laivas šį sezoną šia kryptimi leidosi gegužės mėnesį. Šis maršrutas pasižymi dideliu populiarumu tarp gyventojų ir jį jau išbandė daugiau kaip 15 tūkst. keleivių.

Kelionė laivu iš Kauno į Birštoną trunka keturias valandas, tačiau ji tikrai neprailgsta – plaukiant Kauno mariomis iki karališkojo kurorto atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai, o atplaukus į Birštoną gidas keleiviams veda valandos trukmės ekskursiją mieste. Vėliau skiriamas laikas patiems atrasti kurortą. Keturių valandų ekskursijos kaina nesiekia nė 20 eurų, o vaikams, senjorams ir neįgaliems ji dar mažesnė.

„Birštono kruizas“ – viena populiariausių pramoginių kelionių laivu / „Nemuno turo“ nuotr.

Iš Kauno – į Nidą

Planuojama, kad šiemet vėl atgis plaukimas „Raketa“ iš Kauno į Nidą ir atgal – nuo birželio 6  d. šis legendinis laivas Nemuną pirmyn atgal skros du kartus per savaitę – ketvirtadieniais ir penktadieniais, o nuplaukęs šeštadienį, atgal į Kauną grįš sekmadienį.

Šis maršrutas palengvins keliones iš Kauno į Nidą vasaros metu ir padės išvengti automagistralėje planuojamų spūsčių. Taip pat truks trumpiau, nei kelionė automobiliu – 4 val., ir plauks 60 kilometrų per valandą greičiu.

Birželio mėnesį iki Joninių bilietas suaugusiam kainuos 29 eurus, likusią vasaros dalį bus siekiama, kad bilietas būtų ne brangesnis, nei 49 eurai.

Laivas „Raketa“ / R. Tenio nuotr.

Iš Kauno – į Vilkiją, Zapyškį ir Kačerginę

Birželio 1 dieną startavęs maršrutas Kaunas–Vilkija–Kaunas, kursuos kiekvieną savaitgalį – keleiviniai reisai vykdomi šeštadieniais ir sekmadieniais.

Iš Kauno laivas išplaukia ryte – 10.30 val. ir Vilkiją pasiekia po 2,5 valandos. Pakeliui stojama Kačerginėje ir Zapyškyje, o ateityje planuojamas sustojimas ir Paštuvoje.

Bilietų kainos nedidelės – vaikams iki 7 metų kelionė nekainuoja, vaikums nuo 7 iki 16 metų bilietas Kaunas–Vilkija–Kaunas atsieina 4 Eur, suaugusiems – 8 Eur, o neįgaliesiems – 4 Eur. Iš viso sezono metu planuojama įvykdyti 32 reisus.

Maršrtu Kaunas–Vilkija–Kaunas plaukia laivas „Vilkija“ / VVKD nuotr.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.