„Škoda“ atradimai ant dviračio sugrįžta – siūlys aplankyti ir Kauno rajoną

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusią vasarą dviračius pamilusiems kauniečiams buvo pristatyta interaktyvi pramoga: „Škoda“ ir „Kaunas In“ inicijuotas žaidimas, kurio metu buvo galima „apminti“ ne tik žymiausius Kauno objektus, bet ir laimėti teminių prizų. Šiemet didelio pasisekimo sulaukęs žaidimas sugrįžta: su dar daugiau lankytinų vietų, dar platesne žaidimo teritorija ir specialia edukacine programėle.

Nuo Šilainių vienaragio iki Dievų ir Deivių slėnio

Žaidimas „Škoda atradimai Kaune ir Kauno rajone“ tinka ir sportiškiems, ir azartiškiems. Pirmuoju atveju galima tiesiog keliauti po Kauną ir Kauno rajoną ieškant specialiais kuoliukais pažymėtų objektų, antruoju– aplankyti bent 20 iš 50-ties minėtų objektų ir dalyvauti žaidime dėl specialių prizų.

„Praėjusiais metais net 70 proc. visų dalyvavusių, apvažiavo visiškai visus objektus. Kai kurie iš šių dalyvių buvo ypač spartūs ir užduotis įvykdė vos per kelias dienas. Šiemet tai padaryti užtruks kiek ilgiau, nes įtraukėme ir naują mūsų partnerį – Kauno rajoną, kuris kvies tyrinėti ir už miesto ribų. Vis dėlto, laiko tikrai bus, nes užduočiai skirta visa vasara: žaidimas truks nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d.“, – pasakoja viena iš žaidimo organizatorių, „Škoda“ Kaune rinkodaros vadovė Ilona Skėrytė ir intriguoja, kad aplankyti verta kuo daugiau objektų.

„Škoda“ / Organizatorių nuotr.

„Atradimų bus patiems įvairiausiems dalyviams: nuo visiškai modernaus vienaragio piešinio Šilainiuose iki mistinio Dievų ir Deivių slėnio Kulautuvoje, nuo Kaiminystės parko su šokančiais fontanais Garliavoje iki modernių instaliacijų, kurias kasdien praeiname, bet ne visada žinome apie jų prasmę“, – intriguoja I. Skėrytė.

Speciali programėlė su įgarsintomis istorijomis

Ne tik pamatyti, bet ir išgirsti trumpą istoriją apie lankomą objektą: šių metų žaidimo naujovė – speciali programėlė „Škoda atradimai“. „Parsisiuntus programėlę, matysite interaktyvų žemėlapį, kuris nuves jus prie reikiamų vietų. Atvykę į vietą turite įsijungti GPS, nuskenuoti ant kuoliuko esantį QR kodą ir taip pažymėti, kad aplankėte dar vieną objektą.

„Škoda“ / Organizatorių nuotr.

Norintys daugiau sužinoti apie kiekvieną objektą, gali paskaityti ir trumpą patrauklų jo aprašą arba išklausyti įrašą. „Tikrai kviečiame tai padaryti, nes daugelis vietų nustebins įdomiais, patraukliai pateiktais faktais. Pavyzdžiui, jau minėta instaliacija Laisvės Alėjoje: sužinosite, kad ji skirta Janui Zwartendijkui, „Philips“ atstovybės vadovui ir Nyderlandų konsului, kuris stiprėjant nacizmo idėjoms nedvejodamas ėmėsi visko, kas buvo jo valioje, kad išgelbėtų žydų pabėgėlių gyvybes“, – vieno iš objektų istoriją pasakoja I. Skėrytė.

Pagrindinis prizas – kelionė į Čekiją

Kaip ir „priklauso“ „Škodai“, pagrindinis žaidimo prizas – kelionė į Čekiją dviems. Antra vieta – specialius dviračių laikiklis, trečia – apsilankymas „Vytautas mineral SPA“, o 100-tui dalyvių aplankiusių visus objektus (iš jų trys yra privalomi) burtų tvarka atiteks specialūs dviračių žibintai.

„Škoda“ / Organizatorių nuotr.

„Daugeliui „Škoda“ ženklas asocijuojasi tik su automobiliais, tačiau iš tiesų „Škoda“ aktyviai remia ir ledo ritulį, ir garsųjį „Circue du Soleil“, o bene labiausiai šis ženklas susijęs su dviračiais: „Škoda Auto“ daug metų yra daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“, „Vuelta a Espana“ bei pasaulio plento dviračių pirmenybių rėmėja, remia dviračių sportą ir Lietuvoje. Juk Václav Laurin, vienas iš kompanijos, iš kurios vėliau „išaugo“ „Škoda“ kūrėjų buvo garsus dviračių gamintojas dar XIX a. pab.“, – pasakoja I. Skėryte ir ragina kauniečius taip pat sėsti ant dviračio.

Norite Kauną ant dviračio pažinti ir jūs? Parsisiųskite programėlę „Škoda atradimai“ iOS arba Android ir pasiruoškite į trasą jau nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/530512107767618/

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Patvirtintas kitų metų biudžeto projektas

Portale „Kas vyksta Kaune“ – tiesioginė diskusijos „Žalioji ekonomika” transliacija: ko trūksta, kad atliekos kurtų vertę?

Požeminiuose Kauno klinikų tuneliuose - netikėti keturkojai svečiai (video)

Naktį Kaune ilgapirščiai išniekino prabangų „CityBee“ automobilį

Tendencija: ženkliai aukštėja Kauno centre statomi nauji pastatai

Kauno meras atskleidė, kodėl R. Meilutytę pasirinko patarėja

Prie „Megos“ - sunkiasvorio ir lengvojo automobilio susidūrimas: spūstis kilometrinė

Du svarbius pasikeitimus pristatęs A. Gelažninkas pasiryžęs antrą kartą įveikti Dakarą

Žlugo balsavimas dėl V. Pranckiečio atstatydinimo (papildyta)

Mitingo „Vėžys - ne sloga“ dalyviai siunčia jautrią žinutę: mes norime gyventi