Pasitraukus S. Kairiui, išrinktas naujas Kauno liberalų pirmininkas

LS nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Liberalų sąjūdžio Kauno skyriaus pirmininku ketvirtadienio vakarą išrinktas Sigitas Šliažas. Jis pakeitė buvusį Kauno vicemerą Simoną Kairį, kuris iš skyriaus vadovo pareigų nusprendė trauktis po liberalams nesėkmingų savivaldos rinkimų Kaune.

Kaip nurodoma Liberalų sąjūdžio Kauno skyriaus pranešime, S. Šliažas yra Kauno technologijos universiteto ir Vilniaus dailės akademijos absolventas, kultūros vadybos ir politikos magistras. 17 metų jis dirbo Kauno miesto savivaldybėje Kultūros skyriaus vedėju, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriumi, Administracijos direktoriaus pavaduotoju.

Šiuo metu dirba Tautinių mažumų departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Nuo 2010 m. yra LR liberalų sąjūdžio narys, o nuo 2017 m. – Kauno regiono koordinacinės tarybos pirmininkas ir partijos Valdybos narys.

Kreipdamasis į skyriaus narius naujasis pirmininkas S. Šliažas pabrėžė, kad Kaunas, kaip augantis ir šiuolaikinis miestas, turi nepamiršti miestiečių poreikių ir juos atliepti.

„Nesitikiu lengvo darbo, bet tikiu, kad kartu su komanda galime būti matomi ir mylimi Kauno mieste. Šios pareigos man didžiulis iššūkis, atsakomybė ir išbandymas. Kartu sieksime įgyti didesnį rinkėjų pasitikėjimą, išsaugoti ištikimus narius, susigrąžinti nusivylusius, pritraukti naujus narius ir atsakingai rengtis artėjantiems LR Seimo rinkimams“, – liberalų pranešime cituojamas S. Šliažas.

Pasveikinti Kauno miesto liberalų atvyko partijos pirmininkas Eugenijus Gentvilas. Visuotinis susirinkimas patvirtino ir devynis skyriaus pirmininko pavaduotojus – jais tapo Simonas Kairys, Domas Sirgedas, Marius Gurskas, Raimundas Miladauskas, Rimantas Mikaitis, Vytas Snarskis, Aistis Vaitiekaitis, Aurelijus Zykas ir Rasa Tamošiūnienė. LRLS Kauno Skyriaus sekretore patvirtinta Kristina Balčiūnaitė.

Visuotiniame susirinkime taip pat vienbalsiai nutarta rudenį vyksiančiuose partijos pirmininko rinkimuose siūlyti Viktorijos Čmilytės-Nielsen kandidatūrą. Susirinkimo metu išrinkta skyriaus Taryba ir kontrolės komisija bei atstovai į partijos Tarybą ir Kauno regiono koordinacinę tarybą. Kauno miesto skyriaus tarybą sudaro 41 narys.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Deimantinėje lygoje“ - svarbus kauniečio A. Gudžiaus startas

Į Palangą plūstant poilsiautojams – pareigūnų perspėjimas: šįkart būkite ypač budrūs

„Žalgiris“ sužinojo Eurolygos tvarkaraštį: pirmame ture – vėl su „Baskonia“

Kaunietis įpykęs: kodėl sudarkytas visiškai šviežiai paklotas asfaltas? (foto+video)

Sulaikytas kraupiu nužudymu Romainiuose įtariamas vyras

Trečdalį avarijų sukelia „klevai“ - įvardijo vieną kvailiausių priežasčių

Ministro A. Verygos pažadas medikams - nuo rugsėjo atlyginimai didės

V. Rupšys – prieš privalomą moterų šaukimą į kariuomenę

Po karšto penktadienio - kardinalios orų permainos savaitgalį

Kaunietis savaitgalį kviečia apsirūpinti žiemai ir smagiai praleisti laiką