Vilčių „Rytui” nepalikę žalgiriečiai – per žingsnį nuo čempionų titulo | Kas vyksta Kaune

Vilčių „Rytui” nepalikę žalgiriečiai – per žingsnį nuo čempionų titulo

delfi.lt 2019/05/30 21:00
Delfi nuotr.

Kauno „Žalgirį“ nuo „Betsafe–LKL“ čempionų vardo skiria viena pergalė. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ir antrose finalo rungtynėse Vilniuje dominavo, laimėjo 85:67 ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja jau 2-0. Trečios rungtynėse vyks Kaune šeštadienį.

Tik pirmąją minutę „Ryto“ krepšininkai pirmavo (4:2), o tuomet žalgiriečiai spurtavo 14:0 ir tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai niekaip nesustabdė Edgaro Ulanovo. „Žalgirio“ puolėjas vienu metu vienas buvo pelnęs daugiau taškų nei visa Vilniaus ekipa – 16:15.

Antrojo ketvirčio pradžioje po Mariaus Grigonio tritaškio Š. Jasikevičiaus auklėtiniai jau pirmavo 17 taškų skirtumu.

Po didžiosios pertraukos „Rytas“ sugebėjo apkarpyti tą prarają iki 10 taškų, tačiau žalgiriečiai nė negalvojo mažinti apsukų.

Individualiais sėkmingais reidais „Ryto“ komandoje blykstelėjo Mindaugas Girdžiūnas, bet kauniečiai ketvirto kėlinio viduryje įgijo rekordinį pranašumą – 75:55. Tai galutinai palaidojo Vilniaus komandos viltis šiame mače.

Trečiąsias ir galbūt paskutines finalo serijos rungtynes komandos žais birželio 1 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Dvikovos pradžia – 17.20 val.