Kartu su pirmomis vasaros dienomis Kaune startuoja nemokami užsiėmimai moksleiviams - Kas vyksta Kaune

Kartu su pirmomis vasaros dienomis Kaune startuoja nemokami užsiėmimai moksleiviams

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Birželio 3 dieną startuos nemokami užsiėmimai moksleiviams. Treniruočių gausa užtikrins kiekvieno norus: laukia jogos, zumbos, raumenų stiprinimo ir funkcinės treniruotės. Belieka patogiai apsirengti, pasiimti vandens buteliuką ir su draugais traukti į vieną iš kauniečių pamėgtų parkų.

„Siekiant paskatinti mokinius užsiimti patraukliomis fizinio aktyvumo formomis, išnaudojant miesto infrastruktūrą ir fiziniam aktyvumui skirtus kompleksus, organizuojami masiniai renginiai, kurių metu moksleiviai kartu su sporto treneriais užsiims aktyvia fizine veikla“, – mintis dėsto užsiėmimus organizuojančio Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros skyriaus vedėjas Tautvydas Lukavičius.

Specialistas taip pat pažymi, kad moksleiviai nuo 14 metų fizines veiklas galės pasirinkti iš skirtingų tipų užsiėmimų: funkcinių, zumbos, raumenų stiprinimo bokso pagrindais ar jogos treniruočių.

Išnaudos kauniečių pamėgtas vietas

Keturių rūšių užsiėmimai vyks keturiose skirtingose Kauno vietose. Tiesa, fizinės veiklos vyks po atviru dangumi, tad natūraliai pasirinkti parkai: Kalniečių, Antakalnio, Ąžuolyno ir Nemuno sala.

Nemokamų užsiėmimų moksleiviams tvarkaraštis / VSB nuotr.

Moksleivių raumenų stiprinimo bokso pagrindais treniruotės vyks Kalniečių parke, adresu P. Lukšio g. 62 (prie tvenkinio), funkcinės treniruotės numatomos Ąžuolyno parke, adresu Radvilėnų pl. 15A (prie metimų sektoriaus). Zumbos treniruotes mėgstantys moksleiviai kviečiami rinktis prie lauko treniruočių Nemuno saloje, o norintys praktikuoti jogą – prie lauko treniruoklių Antakalnio parke.

Jokios išankstinės registracijos

Užsiėmimai ne tik nemokami, bet ir nereikalaujantys išankstinių registracijų. „Reikia tiesiog atvykti į tą vietą, kur bus nurodyta, ir joje bus registracija. Tas lektorius, kuris ves treniruotę, viską supildys“, – pasakoja T. Lukavičius.

Iki liepos 9 dienos besitęsiančiuose užsiėmimuose moksleiviams nuo 14 metų prireiks patogios, fiziniai veiklai pritaikytos aprangos, gertuvės su vandeniu, o norintiems save realizuoti jogoje, sąlygoms esant, ir – kilimėlio.

Šios Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inicijuotos veiklos finansuojamos iš Europos Sąjungos investicinių fondų lėšų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA