Fiksuoja skaitytojas: pėsčiųjų viražai Kaune

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietis antradienio vakarą miesto centre užfiksavo situaciją, kuri galėjo baigtis daug liūdniau. Degant raudonam šviesoforo signalui, pėsčioji sugalvojo kirsti intensyviu eismu pasižyminčią Šauklių gatvę.

„Pėsčiųjų viražai Kaune“, – lakoniškai netikėtą pėsčiosios manevrą pakomentavo Linas. Vaizdo registratoriumi užfiksuotame įraše matyti, kaip ištaikiusi nedidelį tarpelį tarp automobilių, degant draudžiamam šviesoforo signalui mergina Šauklių ir Šv. Gertrūdos gatvių sankryžoje pasileidžia per važiuojamąją dalį.

Su žaliu šviesoforo signalu Šauklių gatve nuo ir link Kauno pilies žiedo važiuojantys automobiliai turi netikėtai pristabdyti, kad pėsčioji saugiai įgyvendintų savo avantiūrą.

Įrašo autorius „Kas vyksta Kaune“ pasakojo retai susiduriantis su tokiomis situacijomis, ši – išskirtinė. Tiesa, Linas pažymėjo dažniau nepareigingus pėsčiuosius matantis Varnių gatvėje.

Primename, kad pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 428 str. 1 d., pėsčiųjų nepaklusimas eismo reguliavimo signalams, važiuojamosios kelio dalies perėjimas ten, kur draudžiama, užtraukia baudą nuo 20 iki 40 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

41 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Savo bute Pramonės prospekte rastas vyras be sąmonės

Gaujų susišaudymais ir prabanga garsėjusi Kauno vieta sulaukė liūdnos pabaigos

Ramybės parke penktadienį atidarytas Istorijų festivalis: į laiko kelionę kvies visą savaitę

Skaudi klaida Kauno klinikose: vietoje vaistų ligonei sulašinta dezinfekcinio skysčio

Pravieniškėse - investicija į apsaugos gerinimą: skiriama milijoninė suma

Penktadienio vakarą Garliavoje - masinė avarija: užblokuotas kelias

Sujudimas Kauno centre: Nemuno saloje rastas moters kūnas

Šokiruojantys vaizdai Kauno senamiestyje vertė miestiečius trumpam sustoti

Naikinamos žalios rodyklės - ne vienintelė naujovė: sankryžose į dešinę suksime kitaip

URM vardu melagingai pranešta apie prašymą į Lietuvą perkelti branduolinius ginklus