Fiksuoja skaitytojas: pėsčiųjų viražai Kaune

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietis antradienio vakarą miesto centre užfiksavo situaciją, kuri galėjo baigtis daug liūdniau. Degant raudonam šviesoforo signalui, pėsčioji sugalvojo kirsti intensyviu eismu pasižyminčią Šauklių gatvę.

„Pėsčiųjų viražai Kaune“, – lakoniškai netikėtą pėsčiosios manevrą pakomentavo Linas. Vaizdo registratoriumi užfiksuotame įraše matyti, kaip ištaikiusi nedidelį tarpelį tarp automobilių, degant draudžiamam šviesoforo signalui mergina Šauklių ir Šv. Gertrūdos gatvių sankryžoje pasileidžia per važiuojamąją dalį.

Su žaliu šviesoforo signalu Šauklių gatve nuo ir link Kauno pilies žiedo važiuojantys automobiliai turi netikėtai pristabdyti, kad pėsčioji saugiai įgyvendintų savo avantiūrą.

Įrašo autorius „Kas vyksta Kaune“ pasakojo retai susiduriantis su tokiomis situacijomis, ši – išskirtinė. Tiesa, Linas pažymėjo dažniau nepareigingus pėsčiuosius matantis Varnių gatvėje.

Primename, kad pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 428 str. 1 d., pėsčiųjų nepaklusimas eismo reguliavimo signalams, važiuojamosios kelio dalies perėjimas ten, kur draudžiama, užtraukia baudą nuo 20 iki 40 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

41 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno „Žalgiris“ išvykoje negailestingai sutriuškino šeimininkus

„X erdvės“ sezonas Kauno miesto muziejuje pradedamas su Junior A

Pasinaudoti kompensacija įsigyjant paspirtukus ar dviračius spėjo ne visi

Į Kauną atvykę ministrai deklaravo planus tiesti naują geležinkelį ir magistralę

Prognozuoja, kad Kaune šilumos kaina bus mažiausia

Po skaitytojų pranešimų pradėtas ardyti Kauno pilies tiltas

Gyvūnų gerovei užtikrinti siūlo privalomą ženklinimą įvesti jau nuo 2022-ųjų

Kauno mariose sulaikytas brakonierius, tinkle slėpęs nelegalų grobį

Vyriausybė nusprendė pirkti visas septynias kuriamas koronaviruso vakcinas - paaiškėjo galima kaina

Deficitinį „Žalgirio“ biudžetą pristatęs P. Motiejūnas: ruošiamės trims scenarijams