Fiksuoja skaitytojas: pėsčiųjų viražai Kaune - Kas vyksta Kaune

Fiksuoja skaitytojas: pėsčiųjų viražai Kaune

Stopkadras

Kaunietis antradienio vakarą miesto centre užfiksavo situaciją, kuri galėjo baigtis daug liūdniau. Degant raudonam šviesoforo signalui, pėsčioji sugalvojo kirsti intensyviu eismu pasižyminčią Šauklių gatvę.

„Pėsčiųjų viražai Kaune“, – lakoniškai netikėtą pėsčiosios manevrą pakomentavo Linas. Vaizdo registratoriumi užfiksuotame įraše matyti, kaip ištaikiusi nedidelį tarpelį tarp automobilių, degant draudžiamam šviesoforo signalui mergina Šauklių ir Šv. Gertrūdos gatvių sankryžoje pasileidžia per važiuojamąją dalį.

Su žaliu šviesoforo signalu Šauklių gatve nuo ir link Kauno pilies žiedo važiuojantys automobiliai turi netikėtai pristabdyti, kad pėsčioji saugiai įgyvendintų savo avantiūrą.

Įrašo autorius „Kas vyksta Kaune“ pasakojo retai susiduriantis su tokiomis situacijomis, ši – išskirtinė. Tiesa, Linas pažymėjo dažniau nepareigingus pėsčiuosius matantis Varnių gatvėje.

Primename, kad pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 428 str. 1 d., pėsčiųjų nepaklusimas eismo reguliavimo signalams, važiuojamosios kelio dalies perėjimas ten, kur draudžiama, užtraukia baudą nuo 20 iki 40 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA