R. Karbauskis: balsavimas lems, ar „valstiečiams“ reikia atsinaujinti

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rinkėjų balsavimai lems, ar „valstiečiams“ reikia atsinaujinimo, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis.

>>>NUOLAT ATNAUJINAMI RINKIMŲ REZULTATAI REALIU LAIKU<<<

Jis taip pat teigė nežinąs premjero Sauliaus Skvernelio planų jam užsiminus, kad savo politinę ateitį nebūtinai sieja su „valstiečiais“.

„Viskas priklauso nuo to, ar rinkėjus tenkina tai, kaip dirba ši valdančioji dauguma Valstiečių ir žaliųjų sąjungoje. Tai ir bus kalba po to, apie tai ar reikia (atsinaujinimo – BNS), ar ne“, – partijos rinkimų štabe sekmadienį žurnalistams dėstė R. Karbauskis.

S. Skvernelis sekmadienį „valstiečių“ štabe paragino partiją atsinaujinti, stiprinti skyrius siekiant pritraukti daugiau jaunesnių rinkėjų, atsigręžti ir į didmiesčius bei užsiminė, kad nuo to gali priklausyti, ar jis pats liks dirbti su „valstiečiais“.

R. Karbauskis priminė, kad partija ir frakcija išreiškė pasitikėjimą Sauliumi Skverneliu, tad jei jis nuspręs kandidatuoti į premjerus, „palaikymą jis turės“. Jis taip pat sakė, kad keisti ar nekeisti kai kuriuos ministrus, bus „premjero prerogatyva“.

„Po pirmojo turo, kada konservatoriai pasakė, kad jie tikrai neformuotų Vyriausybės, pasidarė aišku, kad niekas kitas jos formuoti negalėtų. Tai įvyks rinkimai, atsiras naujas vadovas, su juo bus šnekamasi, ką daryti toliau (…), reikia sulaukti rezultatų“, – aiškino jis.

„Valstiečių“ lyderis prezidento rinkimuose pakartojo balsavęs už Gitaną Nausėdą, t.y. „prieš Šimonytę“ ir tvirtino, jog jei Ingrida Šimonytė taptų prezidente, jis „nelabai įsivaizduotų, ką su ja reikėtų kalbėti“.

Vis dėlto su būsimuoju valstybės vadovu R. Karbauskis žada pirmiausia aptarti, kaip jis mato valdančiosios koalicijos perspektyvą ir ar reikalingi išankstiniai rinkimai.

„Kalbėsime, kaip jis mato naujos vykdomosios valdžios darbą, kaip jis jį mato, kada rinkimai, ar jie bus išankstiniai“, – sakė R. Karbauskis.

Kalbėdamas apie lūkesčius Europos Parlamento rinkimuose, R. Karbauskis sakė besitikintis „pergalės rinkimuose“, t.y. jog jo vadovaujama politinė jėga surinks daugiausiai balsų.

„Didelis aktyvumas, tad rezultatas bus tikrai teisingas, jis atspindės nacionalinius skirtumus“, – sakė jis.

Pagal rezultatus iš kiek daugiau nei ketvirtadalio apylinkių, rinkimuose stipriai pirmauja Gitanas Nausėda. Europos Parlamento rinkimų rezultatai bus pradėti skelbti po vidurnakčio.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Kaunietė pakraupusi: šuns šeimininkas egzekuciją stebėjo šaltu veidu

„Megoje“ ant „Audi“ užkrito betono gabalas: parduotuvė teigia, kad pavojaus nėra

Kaune japoniškų automobilių gerbėjų susitikimui neatsispyrė ir prabangus „McLaren“

Kauno vardas - ant vieno žymiausių pasaulio gamintojų marškinėlių

Policija pateikė detalių apie į Kauno klinikas patekusį sunkios būklės kūdikį: tėvas namuose buvo vienas

Kauno gatvėse vyks kartingų ištvermės lenktynės - galės išbandyti ir žiūrovai

Bendrasis pagalbos centras: grybaujant ar uogaujant miške svarbu turėti vieną daiktą

Kauno oro uoste sulaikytas lėktuve siautėjęs panevėžietis

Toliau ieškomas netoli Kauno dingęs vyras: nurodė ypatingus požymius

G. Alijevos šnipinėjimo byloje prabilo liudininkai