I. Šimonytė: esu tikra, kad išrinktas prezidentas garbingai eis savo pareigas

Asociatyvi / Delfi.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Konservatorių kandidatė prezidento rinkimuose Seimo narė Ingrida Šimonytė sako tikinti, kad išrinktasis prezidentas garbingai eis savo pareigas.

>>>NUOLAT ATNAUJINAMI RINKIMŲ REZULTATAI REALIU LAIKU<<<

„Šiandien kaip ir prieš dvi savaites laukia kelios valandos skaitliuko sukimo, kai iš pradžių matysim vienokias žinias, paskui – gal kitokias. Siūlau visiems tiesiog nei nepradėt labai greitai džiaugtis, nei pradėti labai liūdėti. Tiesiog sulaukime to rezultato, koks jis bus, ir esu absoliučiai tikra, kad tas, kuris bus šiandien išrinktas, garbingai eis Lietuvos prezidento pareigas“, – pasibaigus balsavimui savo štabe Vilniuje žurnalistams sakė I. Šimonytė.

Ji dėkojo savo komandai už rinkimų kampaniją ir džiaugėsi antrojo rinkimų turo aktyvumu. Pasak I. Šimonytės, Lietuva balsavo ne prieš kažkurį kandidatą, o už.

„Man labai smagu, kad šiandien aktyvumas antrame ture nėra daug mažesnis negu pirmajame, o tai rodo, kad net ir tie žmonės, kurie neteko savo kandidato, tai yra, kurių kandidatas neišėjo į antrą turą, vis dėlto didžiąja dalimi atėjo balsuoti, o tai reiškia, kad jie sugebėjo pasirinkti savo kandidatą. Tikiuosi, kad jie pasirinko kandidatą, už kurį galėjo balsuoti už, o ne todėl, kad galėjo balsuoti prieš kitą kandidatą ir visiškai nesvarbu, ar tas kandidatas esu aš, ar Gitanas Nausėda“, – teigė kandidatė.

Pasibaigus balsavimui, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pranešė, kad balsavo 53,43 proc. rinkėjų.

Rinkėjų aktyvumas buvo mažesnis nei pirmajame ture prieš dvi savaites, bet didesnis nei 2014 metais per prezidento rinkimų antrą turą.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Artinasi galinga stichija: Kaunui klius bene labiausiai

Iššūkis kauniečiams: ar gerai pažįsti Kauno rajoną?

Kauno muitininkų pričiuptas vyras nelegalų krovinį slėpė po šakočiais

Sutuoktiniams iš Kauno automobilių verslas apkarto - teks sumokėti daugiatūkstantinę baudą

Per žingsnį nuo stichinės nelaimės: prie Kauno situacija ypač sudėtinga

Mirtinai posūnį sumušusiam G. Konteniui priteista išmoka

Rusija keičia įvažiavimo į Karaliaučių tvarką (atnaujinta)

Oficialiai nustatyta kadenciją baigiančios D. Grybauskaitės renta

Kauniečiai sunerimę: Palemonas paskendo juoduose dūmuose

Darbymetis Kauno autobusų stotyje: po atnaujinimo tiek keleivių dar nebuvo