Aleksote vykusi mugė nukėlė į praeitį: entuziastų dėmesį kaustė įvairios senienos (foto)

M. Didžiulio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į Aleksote šiandien vykusią Retro mugę rinkosi istorinės technikos gerbėjai. Čia jie galėjo ne tik paganyti akis į įvairaus tipo senovines transporto priemones, bet ir parduoti ar nusipirkti patikusį daiktą. Renginio organizatoriai šypteli sakydami, jog teko nugirsti kalbant, kad kai kurie dalyviai daugiau nusipirko nei patys pardavė.

„Du kartus per metus vykstančioje Retro mugėje susirenka technikos entuziastai – pardavėjai, pirkėjai, pažįstami, draugai – tai ne tik „retro turgelis“, bet „tos pačios palatos ligonių“ susirinkimo vieta“, – šmaikštauja Retro mugės organizatorius, klubo „Retromobile“ tarybos narys Vytautas Prekevičius.

Pasak jo, šiame renginyje  vyksta įvairūs mainai tarp kolekcionierių-bendraminčių, todėl dažnai praeinant pro šalį galima išgirsti: „daugiau išleidau nei pardaviau“.

„Mūsų Retro mugė galbūt ir nėra dar tokia didelė kaip, pavyzdžiui, vykstančios Lenkijoje ar Latvijoje, bet jau tampa tradicija. Nors kitą mugę numatyta surengti paskutinį rugsėjo sekmadienį, bet beveik visi šiandien dalyvavę žmonės, pasakė, kad būtinai į ją atvyks“, – sakė V. Prekevičius.

Mugės organizatoriaus teigimu, šio renginio negalima pavadinti vien tik „senienų turgeliu“ – tai labiau turgelis, kuriame didžiąją dalį vietos užima auto-moto technika: senoviniai automobiliai, motociklai, dviračiai.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aktualu pardavinėjantiems automobilį: ateityje reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių

Dvylikametė pagerino 9 metus kaunietei R. Meilutytei priklausiusį rekordą

Neseniai rekonstruotose Kauno gatvėse - naujos kliūtys

Kaune laikinai bus sustabdytas vandens tiekimas

Kėdainiuose užpultas ir sumuštas Kauno policijos pareigūnas