Po vakar Dainavoje įvykusios masinės avarijos kauniečiai širsta iki šiol

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vakar pavakarį netoli Draugystės parko įvykusi avarija, kurios metu susidūrė trys automobiliai, kaip reikiant papiktino vietos gyventojus. „Atsitiko nelaimė, tai atsitiko, kam nepasitaiko? Bet galėjo nepalikti savo „laužų“ detalių“, – kritikos avarijos dalyviams negaili skaitytojas.

Kaip jau skelbta „Kas vyksta Kaune“, gegužės 24 d., 16:45 val. kauniečiai užfiksavo Kovo 11-osios gatvėje, greta Draugystės parko įvykusią avariją. Jos metu kaktomuša susidūrė „Opel“ ir „Volvo“ automobiliai, o pastarajam į galinę dalį trenkėsi „Citroen“.

Nelaimės metu niekas nenukentėjo. Ir, kaip penktadienį teigė policija, vairuotojai – blaivūs. Ant važiuojamosios dalies po avarijos išsiliejusius tepalus ir kitus teršalus buvo patikėta nuvalyti ugniagesiams.

Tačiau aplinkiniai gyventojai vis dar tūžta dėl nevalyvų vairuotojų, eismo įvykio vietoje palikusių netvarką ir taip sukėlusių nepatogumus.

„Patraukė savo „lupenas“ ant techninės pagalbos tralo, o savo šiukšles paliko gulėti ant kelkraščio ir dalyje gatvės. Mes čia statome savo automobilius, o vis dar neturime kaip tai padaryti“, – skundžiasi kauniečiai.

Kauniečiai, ar dažnai jums tenka matyti tokius vaizdus miesto gatvėse po eismo įvykių?

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Skaitytojai: rekonstruotoje „Megoje“ krenta lubos?

Pakaunės krašte žavūs miesteliai ir nepakartojamas gamtos grožis

Šilumą kol kas teks pamiršti: šalnos darysis vis įžūlesnės

Kelininkai Kaune asfaltą kloja tiesiai į balą (video)

K. Brazauskienė atsivėrė: papasakojo apie onkologinę ligą, gyvenimą be velionio vyro ir vienatvę

B. Brazdžionio archyvas parduodamas už 2,5 mln. JAV dolerių

Liberalų sąjudis Kaune išsirinko naują pirmininkę

Savanoriai tvarkėsi net 10 Kauno vietų aplink Nerį ir Nemuną

Per trisdešimt metų pirmąkart legaliai atverta „Britanikos“ apžvalgos aikštelė

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis