Pirmą kartą „Jamam“ Kauno „Akropolyje“ vyks net tris dienas

Asociatyvi / Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į prekybos centrą „Akropolis“ sugrįžta didžiųjų nuolaidų dienos „Jamam“. Pirmą kartą „Jamam“ vyks net tris dienas – gegužės 24, 25, 26 dienomis. Didelės nuolaidos suteiks puikią galimybę pasiruošti artėjančiai vasarai – įsigyti drabužių, avalynės, buities technikos ir daugybę kitų prekių.

„Šis „Jamam“ – išskirtinis dėl savo trukmės. Net 3 dienas Kauno „Akropolio“ parduotuvės, restoranai, kavinės ir paslaugų teikimo vietos taikys nuolaidas bei kvies pasinaudoti specialiais pasiūlymais. Pats nuolaidų maratonas vyks ilgiau nei įprastai, tad lankytojai galės skirti daugiau laiko išsirinkti reikalingoms prekėms, apgalvoti savo pasirinkimus ir pradėti vasaros sezoną gerokai atsinaujinę“, – pasakoja Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

„Maxima XXX“ parduotuvėje „Jamam“ metu bus taikoma 40 proc. nuolaida daugeliui pramoninių prekių: drabužiams, avalynei, sporto prekėms, kosmetikai, žaislams, buitinei chemijai ir daugeliui kitų pramoninių prekių. 30 proc. nuolaida bus taikoma buitinei technikai, „Lego“ konstruktoriams, elektronikai, knygoms ir kt.

Visas „Jamam“ dienose dalyvaujančių Kauno „Akropolio“ parduotuvių nuolaidas galima rasti internete.

„Jamam“ metu bus pasirūpinta ir patogiu lankytojų atvykimu į Kauno „Akropolį“. Nauji BOLT programėlės vartotojai, užsiregistravę gegužės 24-26 dienomis ir įvedę akcijos kodą JAMAM19, gaus malonų siurprizą. Jei pirmoji kelionė į „Akropolį“ ar iš jo kainuos iki 19 eurų, ji bus nemokama. Jau naudojantys BOLT paslaugas ne pirmą kartą, vykdami į Kauno „Akropolį“ ar iš jo, galės pasinaudoti kodu JAMAM6 ir gauti 3 eurų nuolaidą abu kartus.

24 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tiesioginė transliacija: Jonava švenčia 270-tąjį gimtadienį

„Drąsos kelias“ sugrįžta – su N. Venckiene priešakyje veržiasi į Seimą

Du patyrę Kauno pareigūnai paslydo: pareikšti įtarimai

Branduolinės avarijos atvejui gyventojai raginami pasiruošti iš anksto

Gerą darbą padaryti norėję kauniečiai Sargėnuose papuolė į keistą situaciją

Nuo pirmadienio taikomi ribojimai atvykusiems iš Lenkijos ir dar trijų valstybių

Kauno „Akropolyje“ – humanoidų, robotų-šokėjų ir hologramų miestelis

Vien grįžtančiųjų registracija epidemiologai neapsiribos: į sąrašus gali būti įtraukti ir renginių dalyviai

Prezidentas G. Nausėda priverstas izoliuotis

Šilainių parduotuvėje siautėja vagišius – už įrankius susimokėti nepanoro