Kauniečius iš miegų žadino orkestras

D. Čėplos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Pažadinkim Kauną!” – ne tik skambiu šūkiu, bet ir smagia akcija savo kasmetinį festivalį „Padūduokim Kaunui“ šiandien 7 val. ryto pradėjo Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“. Jau keli metai, kai festivalis „užklumpa“ miestiečius ankstyvą rytą. Prieš dvejus metus buvo pažadinti Eigulių mikrorajono gyventojai, praėjusiais metais – Šilainių, o šiemet – Dainavos.

„Ankstesniais sulaukę labai daug teigiamų Kauno gyventojų reakcijų ir atsiliepimų, turime svajonių intensyvinti muzikinio žadinimo akciją ir per kelis metus aplankyti dar daugiau miesto gatvių, skverų, išsidėsčiusių miegamuosiuose rajonuose. Jūs klausiate „kodėl“? Todėl, kad gera ryto muzika veikia kaip energijos užtaisas, kaip pozityvios nuotaikos eleksyras ar rytinė mankšta“, – ir rimtai, ir juokais savo emocija dalinasi festivalį rengiančios koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ vadovas Vaidas Andriuškevičius, žygiavęs su grojančia ir šokančia kolona bei sveikinęs miestiečius, rašoma pranešime spaudai.

Ypatingai pučiamųjų instrumentų orkestro muzika sujudino Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos moksleivius ir Kauno lopšelio – darželio „Girinukas“ bendruomenę.

„Labai netikėta ir maloni staigmena! Pakėlė nuotaiką vaikams, vaikų tėveliams. Orkestras skambėjo visame mikrorajone ir net pastebėjome, kaip nuo sklindančios muzikos atsidarė daugiabučių langai. Nepakartojamas rytinis paveikslas, su tik ką pažadintais gyventojais. Tikrai žinau, kad mums visiems užkūrė gerą nuotaiką visai dienai“ – sako „Girinuko“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Birutė Bacvinkienė.

Miestiečius pažadinusi akcija – tik pirmasis festivalio „Padūduokim Kaunui 2019“ akordas.

„Jei norite, kad ir visą savaitgalį lydėtų puiki nuotaika – yra stebuklingas receptas – susitikime festivalio „Padūduokim Kaunui“ koncertuose šį šeštadienį 18.00 ir sekmadienį – 13.00 val. Koncertai vyks Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūros sodelyje. Garantuojame gerą muziką ir bandysime „padūduoti“ taip, kad savaitgalis būtų saulėtas ne tik mieste, bet ir mūsų mylimų kauniečių, svečių širdyse“ – kviečia Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ dirigentas Giedrius Vaznys.

77 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaitytojai: rekonstruotoje „Megoje“ krenta lubos?

Pakaunės krašte žavūs miesteliai ir nepakartojamas gamtos grožis

Šilumą kol kas teks pamiršti: šalnos darysis vis įžūlesnės

Kelininkai Kaune asfaltą kloja tiesiai į balą (video)

K. Brazauskienė atsivėrė: papasakojo apie onkologinę ligą, gyvenimą be velionio vyro ir vienatvę

B. Brazdžionio archyvas parduodamas už 2,5 mln. JAV dolerių

Liberalų sąjudis Kaune išsirinko naują pirmininkę

Savanoriai tvarkėsi net 10 Kauno vietų aplink Nerį ir Nemuną

Per trisdešimt metų pirmąkart legaliai atverta „Britanikos“ apžvalgos aikštelė

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis